مشروح+

جومونگ و سه قلوهای بامزه اش + عکس

سونگ ایل گوک بازیگر کره ای سینما، تلویزیون و تئاتر بازی در سریال تلویزیونی جومونگ و در نقش یومجانگ در امپراتور دریا از مهمترین نقش آفرینی های او هستند.
جومونگ بازیگر مشهور کره ای که سریال محبوبش در تلویزیون ایران حسابی گل کرد، این روزها کجاست و چه کار می کند؟

جومونگ

جومونگ

سونگ ایل گوک فارغ التحصیل رشته فیلم و تئاتر از دانشگاه چئونگ جو در شهر سئول می باشد. او نوه کیم دوهان پسر کیم جو جین فرمانده جنبش استقلال کره در ابتدای سده 19 میلادی و پسر کیم ایول دونگ (بانوی بازیگر کره ای) است. او در 15 مارس 2008 با یک قاضی دادگستری اهل بوسان ازدواج کرد. جشن عروسی آنها در هتل شرایتون واکرهیل سئول برگزار شد و آن طور که گفته می شود صاحب سه قلو هستند. دائه ها (به معنای کره)، سین کوک (به معنای صبوری) و مان سی (به معنی زندگی) نام فرزندان اوست و البته نام همسرش جونگ سونگ یو می باشد.

سونگ ایل گوک

سونگ ایل گوک

این بازیگر که توسط شرکت مطرح LG در تابستان 88 به ایران آمده بود، می گوید:
در کره تا به حال سریال های ایرانی پخش نشده ولی چند فیلم سینمایی مانند بچه های آسمان روی آنتن رفته است.
ایران تاریخ و تمدن عظیمی دارد، من به این مورد اهمیت زیادی می دهم. البته ایرانیها به داستان های قهرمانی خیلی معروف هستند. جومونگ هم داستان یک قهرمان است، بنابراین بین او و داستان های ایرانی شباهت هایی وجود دارد.
ترافیک تهران سنگین است. البته در کره هم چنین وضعیتی وجود دارد که در زمان پخش سریال جومونگ این ترافیک کاهش می یابد.
رزمی کار نیستم، ولی سه ماه پیش از بازی در این سریال، تمرینات زیادی کردم. به ویژه در زمینه اسب سواری؛ به طوری ک تمام صحنه های اسب سواری را خودم بازی کردم.
عاشق ورزش کردن هستم و در موقع بیکاری، حدود شش ساعت به این کار می پردازم. از میان رنگ ها هم به آبی علاقمندم و هم قرمز و موقع ورزش یا کاملا آبی می پوشم یا کاملا قرمز. البته رنگ مشکی را هم دوست دارم.
زمانی که سال ها پیش ارتباط صمیمانه ایران و کره آغاز شد، قرار شد در کره جنوبی خیابان تهران و در ایران خیابان سئول نامگذاری شود و این اتفاق افتاد و در حال حاضر، خیابان تهران معروف ترین و گران ترین خیابان کره جنوبی است.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا