علمی و دانشگاهی

انواع کرم های مراقبت از پوست

کرم های مراقبت از پوست

افزایش سن و عوامل محیطی خارجی، ممکن است تاثیرات منفی زیادی بر پوست شما بگذارد. به همین دلیل است که شرکت های تولیدکننده لوازم آرایشی بهداشتی، محصولات زیادی را جهت مراقبت از پوست عرضه کرده اند که از مشهورترین این محصولات می توان به کرم ضد چروک، کرم ضدآفتاب و کرم موبر اشاره کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم ضمن معرفی نکاتی برای خرید بهتر کرم ضد چروک، کرم ضدآفتاب و کرم موبر ، یک راه عالی برای پیدا کردن بهترین قیمت کرم ضد چروک، بهترین قیمت کرم ضدآفتاب و بهترین قیمت کرم موبر را به شما ارائه کنیم.

بهترین قیمت کرم ضد چروک

کرم ضد آفتاب

در بازار امروز محصولات آرایشی و بهداشتی، کرم ضد چروک از برندهای متنوعی موجود است تا هر شخص با هر سلیقه بتواند بهترین کرم ضد چروک با قیمت مناسب را تهیه نماید. برخی اشخاص جهت کاهش چین و چروک پوستشان ترجیح می دهند تا مواد طبیعی را به کار ببرند ولی در این میان اشخاصی نیز وجود دارند که برای کاهش چین و چروک و علائم پیری پوست صورت، گردن و شانه هایشان حاضر اند هر کاری را انجام دهند. باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان دارد یک کرم ضد چروک روی پوست یک فرد اثر بسیار خوبی بگذارد ولی مناسب پوست شخص دیگری نباشد.

در صورتی که پوست شما خیلی حساس است و یا مشکل پوستی مثل جوش دارید، کرم های ضد چروک متنوع زیادی هستند که این مشکلات پوست را نیز بهبود می بخشند. شما در ابتدا باید خشک یا چرب بودن پوست خود را مشخص نمایید، در صورتی که پوست چربی دارید هنگام نگاه کردن در آینه پوست شما حالت درخشیدن دارد و در صورتی که پوست شما خشک باشد مطمئنا حالت ورقه ورقه و برفکی دارد و اگر با ناخن خیلی آرام روی صورت خود بکشید جای ناخن شما روی پوست باقی خواهد ماند. ممکن است چین و چروک پوستتان در اثر اشعه خورشید به وجود آمده باشد که البته درمان ویژه ای برای آن موجود است.

در صورتی که دلیل بروز چین و چروک ها روی پوست شما عادت داشتن شما به حرکت دادن زیاد صورتتان باشد جهت برطرف کردن آن ها درمانی متفاوت با حالت قبل موجود است. همچنین این امکان وجود دارد که چروک های به وجود آمده در بدن شما ناشی از پاره شدن پوست خشک شما باشد و یا به دلیل افزایش سن پوست شما ضعیف شده و این چین و چروک ها در آن به وجود آمده باشد. اگر به دنبال بهترین قیمت کرم ضد چروک هستید، می توانید به صفحه قیمت کرم ضد چروک در سایت ایمالز مراجعه کنید.

بهترین قیمت کرم ضد آفتاب

قیمت کرم ضد چروک

با در نظر گرفتن گرم شدن هوا و با ورود به فصل های گرم سال و با توجه به سفرکردن در این فصل به شهرهای ساحلی، به شما پیشنهاد می کنیم حتما برای خود و همراهانتان از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید. پوست همه افراد خصوصا کودکان در مقابل اشعه نور خورشید صدمه می بیند و به کاربردن کرم ضدآفتاب حتی برای کودکان نیز بسیار اهمیت دارد. در نظر داشته باشید که اثرات مضر آفتاب برای افراد بزرگ نیز پس از گذشت چند سال روی پوست این افراد خودش را نشان خواهد داد. پس دیده نشدن علائمی روی پوست شمت دلیل بر این نیست که پوستتان آسیب ندیده باشد.

زمانی که شما در معرض نور خورشید قرار می گیرید در واقع شما جلو دو مدل اشعه ماوراء بنفش با نام های UVA و UVB هستید. اشعه UVA به صورت عمیقی به پوست شما نفوذ می کند و مسئولیت برنزه کردن پوست را برعهده دارد. این اشعه همان نوری است که در چراغهای خواب دیده می شود. همچنین این اشعه سبب چین و چروک در پوست، پیری پوست و همچنین سرطان پوست می گردد. UVA در کل شبانه روز در سطوح تقریبا سازگار وجود دارد. اشعه UVB سبب قرمز شدن پوست و آفتاب سوختگی آن شده و اصلی ترین علت سرطان پوست است. همچنین این اشعه سبب پیری پوست نیز می شود. سطح UVB از نظر ارتفاع، عرض جغرافیایی، زمان روز و زمان سال با اشعه UVA متفاوت است. با کیفیت ترین کرم ضد آفتاب کرمی است که قادر باشد گسترده وسیعی از اشعه های UVA و UVB را مسدود نماید.

باید در نظر داشته باشید که برای اینکه بتوانید حداقل از تاثیرات یک کرم ضد آفتاب با SPF 30 استفاده کنید باید حتما یک کرم با SPF 40 به بالا را تهیه نمایید. همچنین اگر از هر مدل کرم ضد آفتابی جهت بیرون رفتن استفاده نمایید خیلی بهتر از این است که بدون کرم ضد آفتاب بیرون بروید ولی در صورتی که گزینه مناسبی را برای خرید این محصول انتخاب کرده باشید نشان دهنده این است که به خودتان اهمیت داده اید. برای خرید کرم ضد آفتاب با قیمت مناسب می توانید به صفحه این محصول در سایت ایمالز سر بزنید

جمع بندی

سایت ایمالز یکی از بزرگترین مراکز نمایش و مقایسه قیمت است که به شما این امکان را می دهد تا به سادگی، بهترین قیمت کرم ضد چروک، بهترین قیمت کرم ضدآفتاب و بهترین قیمت کرم موبر را مشاهده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن ایمالز، به بهترین قیمت کرم ضد چروک، کرم ضدآفتاب و کرم موبر دست پیدا کنید.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا