مشروح+

قد ، ازدواج و سکته کامران تفتی !

ماجرای سکته کامران تفتی در برنامه علی ضیاء

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء روز گذشته حوالی ساعت 17:40 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیاء در این برنامه میزبان کامران تفتی مجری و بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر بود.

کامران تفتی در این برنامه درباره فعالیت های جدیدش ، ماجرای سکته و مسائل دیگر صحبت کرد که برای طرفدارانش جالب بود.

کامران تفتی از وقتشه تا ماجرای سکته در فرمول یک

در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه الزهرا (س) کامران تفتی مهمان برنامه فرمول یک شد و علی ضیاء از این مجری و بازیگر به عنوان تبلیغ کننده ازدواج در تلویزیون نام برد و گفت:شما از زوج هایی که به وقتشه می آیند بعد از این برنامه هم خبر دارید که کامران تفتی گفت :بله اتفاقات خیلی خوبی در وقتشه افتاد و یک زوج مهمان ما شد که خداوند به آنها پنج قلو هدیه داده بود و صاحبخانه عذر آنها را خواسته بود، خیلی از مردم به آنها کمک کردند و قدمی که شبکه نسیم و برنامه وقتشه در راه تبلیغ ازدواج برداشته است خیلی خوب بود.

کامران تفتی

کامران تفتی مهمان برنامه فرمول یک

کامران تفتی درباره سخت شدن شرایط ازدواج برای جوان ها گفت:مشکلات اقتصادی ازدواج را برای جوان ها سخت تر کرده است اما این ازدواج نکردن تبعات بدتری دارد اما خداروشکر خیلی از مکان ها هستند که به جوان ها کمک میکنند که ازدواج کنند و این مسائل مربوط به ازدواج باید از ریشه درمان شوند.

کامران تفتی

کامران تفتی مجری و بازیگر تلویزیون در فرمول یک

مجری برنامه فرمول یک درباره 40 سالگی از مهمان این برنامه پرسید که گفت:میگویند که 40 سالگی یک بحران و تکامل است برای اینکه عشق و احساس را بیشتر بشناسی و اینکه در لحظه زندگی کنی چون فرصت کم است و بخصوص بعد از سکته قلبی سال گذشته که در واقع یک نشانه بود برای من که خیلی هوابرت ندارد و هیچ خبری نیست اگر برای بیهوده نبودن در زندگی تلاش کردی این مسیرت را ادامه بده ، خودم را نمی بخشم اگر زمانی رفتاری داشته باشم که مردم فکر کنند که خودم را برایشان گرفته ام.

از قد تا ازدواج و سکته موضوعاتی که درباره کامران تفتی سرچ میشود

علی ضیا در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که وقتی اسم شما را در اینترنت سرچ میکنیم قد کامران تفتی ، ازدواج و سکته کامران تفتی می آید که از شما میخواهم درباره قد و ماجرای سکته که خصوصی نیست توضیح بدهید.

( کامران تفتی شهریورماه سال 96 مهمان برنامه حالا خورشید شد و در این برنامه با نشان دادن حلقه ای که در دستش بود درباره ازدواجش گفت:من در شرف ازدواجم و میدانستم قطعا این را میپرسی. حتی سر برنامه وقتشه هم همیشه این بحث بود که چرا یک پسر مجرد باید درباره ازدواج صحبت کند وقتی هنوز آن را تجربه نکرده است و خداروشکر من در شرف این ازدواج هستم و صحبت هایش صورت گرفته است و بعداز ماه صفر به صورت رسمی ثبت میشود.)

ماجرای سکته کامران تفتی از زبان خودش در فرمول یک

بازیگر سریال برادرجان درباره این موضوع گفت:قد من یک متر و نود هست و درباره سکته بگویم که برای رالی ایرانی رفته بودیم شمال و با کامبیز دیرباز در یک گروه بودیم و از شمال به قشم رفتیم و 50 متر باید در گل و آب می دویدم اما نمیدونم چی شد که قفسه سینه ام درد گرفت و ضربان قلبم بالا رفت و کامبیز دیرباز که قبلا این تجربه را با پژمان بازغی داشت من را هم نجات داد و واقعا مثل یک فرشته نجات می مونه و همه جا میگم که برادرمه و خدا خودش و خانواده اش را حفظ کنه و من را به بیمارستان رساند و گفتند که من سکته را رد کردم و بعد از 24 ساعت بودن در سی سی یو به تهران منتقل شدم و فشار زیاد بدنی باعث فشار زیاد به قلبم شده بود.

کامران تفتی و کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز و کامران تفتی در رالی ایرانی

کامران تفتی ادامه داد:من عمل جراحی دیسک گردن داشتم و فکر نمیکردم از اون عمل بیرون بیام ولی خداروشکر خوب شدم و اتفاقی بعدا در لحظه ای افتاد که من فکرش را هم نمیکردم.

کامران تفتی

گریم کامران تفتی در نمایش اتینا

کامران تفتی در ادامه صحبت هایش به سریال ها و نمایشش اشاره کرد و گفت:من یک سریال و نمایش دارم کار میکنم و دلم میخواد به عنوان بازیگر یک نقش در یک کار جدید که فرد مورد علاقه ام می سازد انتخاب شوم و از سختی سکانس های سعید نعمت الله گفت.

کامران تفتی

کامران تفتی مجری برنامه وقتشه

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا