مشروح+

علاقه نویسنده سریال پدر به نام حامد و لیلا

توضیح نویسنده سریال پدر درباره علاقه به نام حامد و لیلا

حامد عنقا یکی از نویسنده های نام آشنای کشورمان است که تجربه نویسندگی برای فیلم و سریال های زیادی را دارد . سریال پدر و بر سر دوراهی جدیدترین تجربه های تلویزیونی آقای نویسنده است که از جمله سریال های موفق حامد عنقا در طی سالهای فعالیتش بودند.

اگر به فیلم های حامد عنقا توجه کنید خواهید دید که نام حامد و لیلا از جمله اسامی محبوب آقای نویسنده است که در چند فیلم بر روی شخصیت ها گذاشته شده است.

حامد عنقا در برنامه امروز صبح بخیر درباره نامگذاری شخصیت های فیلم صحبت کرد.

نویسنده سریال پدر و توضیح درباره اسامی شخصیت ها

حامد عنقا نویسنده سریال پدر مهمان امروز برنامه صبح بخیر شد و در این برنامه درباره فیلمنامه هایش به گفتگو پرداخت.

حامد عنقا و بهرنگ توفیقی

حامد عنقا نویسنده سریال پدر و بهرنگ توفیقی

این نویسنده کشورمان در پاسخ به سوال مجری درباره اسامی شخصیت هایی که خلق میکند گفت:اسم هر کاراکتر در ورودی نویسنده است به جهان او و همه نویسنده ها تا وقتی اسم برای شخصیت هاشون پیدا نمیکنن اون جهان جهان رو هنوز پیدا نکردن، خیلی وقتا اتفاقای میوفتی که وسط کار اسم شخصیت عوض میشه و کلا جهان اون شخصیت انگار به هم میریزه.

حامد عنقا درباره تغییر اسم شخصیت محمد در تنهایی لیلا که پیش از انتخاب نهایی حامد بود گفت:صدالبته که نام محمد اسمی باشکوه تر است اما ناخودآگاه این تغییر اسم باعث شد تا بلاتکلیفی برایم رخ بدهد و کاراکتر محمد برایم سخت بشود.

سینا مهراد

سینا مهراد بازیگر نقش حامد در سریال پدر

مجری برنامه صبح بخیر درباره علاقه حامد عنقا به دو اسم حامد و لیلا پرسید که گفت:لیلا در دو کار به عنوان شخصیت مطرح شد و زمانی که ما میخواستیم تنهایی لیلا را بسازیم تصمیم گرفتیم که سه گانه ای درباره عشق متفاوت زنانه بسازیم ، حسین لطیفی پیشنهاد داد که باید یک اسم جاودانه را برای این زن انتخاب کنیم و ابتدا پیشنهاد نام شیرین شد اما چون در تاریخ به عنوان زنی قلدر شناخته میشد تصمیم گرفتیم از اسم لیلا که دلشکسته تر بود استفاده کنیم.

حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر نقش حامد در سریال برسر دوراهی

نویسنده سریال پدر ادامه داد:پیشنهاد اسم لیلا از سمت محمدحسین لطیفی بود اما نام حامد از اولین کارها حتی تو کارهای تاریخی من هم بوده است.

حسین یاری

حسین یاری بازیگر نقش حامد در سریال قلب یخی

نام حامد در سریال هایی چون پدر ، بر سر دوراهی ، قلب یخی و انقلاب زیبا که حامد عنقا نویسندگی آنها را برعهده داشت استفاده شده است.

در ادامه این صحبت ها درباره اسم رضا در فیلم و سریال ها صحبت شد و اسامی فیلم هایی که شخصیت هایشان رضا است صحبت شد و بیشتر وقت این گفتگو به قهرمانی به نام رضا در سینمای ایران اشاره مفصلی شد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا