علمی و دانشگاهی

معرفی خدمات دندان پزشکی متخصص ترمیمی و زیبایی

متخصص ترمیمی و زیبایی

متخصص ترمیمی و زیبایی یکی از تخصص های رشته دندان پزشکی است که به اصلاح مشکلات دهان و دندان در راستای زیبایی آنها می پردازد. خدمات متنوعی در حیطه کار متخصص ترمیمی و زیبایی قرار می گیرد. زیبایی چهره و بخصوص دندان ها نقش مهمی در ایجاد اعتماد به نفس افراد بر عهده دارد. داشتن یک لبخند زیبا، دندان های مرتب و سفید حس خوبی به انسان می دهد.

امروزه افراد بیشتری به اهمیت زیبایی دندان و دهان پی برده و به دنبال رفع مشکلات برمی آیند. یک متخصص ترمیمی و زیبایی دندان پزشکی کلیه امور مربوط به دهان و دندان را بطور حرفه ای انجام می دهد.نکته مهم در کار یک متخصص حرفه ای، بررسی چهره و ظاهر افراد و انتخاب بهترین طرح های لبخند و دندان های مرتب و سفید رنگ است. در ادامه به معرفی انواع خدمات قابل ارائه توسط متخصص ترمیمی و زیبایی می پردازیم.

دندانپزشکی

انواع خدمات قابل ارائه توسط متخصص ترمیمی و زیبایی چیست

بطور کلی خدمات قابل ارائه توسط متخصص ترمیمی و زیبایی به کلیه امور مربوط به زیبایی دهان و دندان بر می گردد. خدماتی مانند لمینت دندان، کامپوزیت دندان، بلیچینگ یا سفید کردن دندانها، طراحی و اصلاح لبخند، ترمیم همرنگ دندان، بستن فاصله میان دندان ها، باندینگ دندان، جرم گیری و بروساژ دندان جزو خدمات زیبایی دندان پزشکی بشمار می آیند.

نکته قابل ذکر این است که به دلیل حساسیت و اهمیت خدمات حرفه ای تنها متخصص ترمیمی و زیبایی باسابقه و مجرب دارای صلاحیت انجام امور ترمیمی و زیبایی دندان است. صورت هر شخص در واقع آیینه تمام نمای وی بوده و کوچک ترین مشکلی در انجام امور دندان پزشکی می تواند منجر به صدمات جبران ناپذیری گردد. بنابراین توصیه می شود که خدمات زیبایی دهان و دندان خود را به دست متخصص ترمیمی و زیبایی باسابقه و کاربلد بسپارید.

متخصص دندانپزشکی

لمینت دندان توسط متخصص ترمیمی و زیبایی

یکی از خدمات معمول و پرطرفدار برای زیبایی دندانها لمینت دندان است. انجام لمینت دندان توسط متخصص ترمیمی و زیبایی باسابقه بدلیل ظرافت و حساسیت کار توصیه می گردد. داشتن دندان های زیبا، سفید و یکدست برای یک لبخند زیبا ضروری است. داشتن دندان های مرتب و یکدست موجب افزایش اعتماد به نفس افراد شده و در نحوه قضاوت و تفکر دیگران در مورد شخص تاثیر مهمی دارد. چه بسا برخی افراد به علت مشکلات دندان و داشتن دندان های بد رنگ و نازیبا از خندیدن و لبخند زدن چشم پوشی می نمایند.

لمینت دندان در واقع روکشی است که بر روی دندان ها قرار می گیرد. این روکش برای رفع ناهنجاریهای دندانی مانند بد رنگی، اصلاح فرم دندان، طول دندان، پوشاندن عیوب ظاهری مانند کج بودن و یا شکستگی لبه های دندان و یا پر کردن فاصله دندان ها بکار می رود. لمینت دارای انواع مختلفی است که توسط متخصص ترمیمی و زیبایی بر روی دندان ها نصب می شود.

متخصص ترمیمی و زیبایی

کامپوزیت دندان توسط متخصص ترمیمی و زیبایی

روش کامپوزیت دندان یکی دیگر از روشهای زیبایی دندان محسوب می شود. اگر می خواهید از داشتن دندان های سفید، زیبا و یک دست لذت ببرید و لبخند زیبایی را به خود و اطرافیان نشان دهید می توانید از کامپوزیت استفاده نمائید. متخصصی زیبایی و ترمیمی دندان پزشکی با تبحر و دانش لازم ابتدا به بررسی دندان های شما پرداخته و در صورتیکه مشکلی وجود نداشته باشد می توان بر روی دندان های شما از روکش کامپوزیت استفاده نمود. این روکش کامپوزیت دارای استحکام فوق العاده بوده و جلوه ای ماندگار و همیشگی به لبخند شما می بخشد. ونیر کامپوزیت یکی از بهترین درمان ها برای اصلاح دندان و داشتن لبخندی زیبا محسوب می شود. کامپوزیت دارای انواع مختلفی است که با مشاوره و معاینه توسط متخصص ترمیمی و زیبایی می توان بهترین حالت ممکن را انتخاب نمود.

خدمات دندانپزشکی

ایمپلنت دندان توسط متخصص فک و صورت

یکی از روشهای مفید و موثر در پر کردن جای دندان های خالی درون دهان استفاده از خدمات ایمپلنت دندان و یا بریج توسط متخصص فک و صورت است. این کار در حیطه متخصص ترمیمی و زیبایی نبوده لذا یک متخصص فک و صورت مجرب و باسابقه می تواند به بهترین نحو ممکن از انجام کار برآید. ایمپلنت با بهره گیری از تکنولوژی کاشت دندان جایگزین مناسبی برای دندان های مصنوعی بشمار می رود. روش ایمپلنت دارای مشکلات دندان های مصنوعی نبوده و نوعی پروتز از جنس تیتانیوم سازگار با بدن است. این پایه در درون فک جایگذاری و بر روی آن تاج و روکش قرار می گیرد. دندان های کاشته شده به روش ایمپلنت کاملا طبیعی و مستحکم بوده و ظاهری زیبا دارند. از اینرو متخصص ترمیمی و زیبایی دندان می تواند آنرا مانند سایر دندان های طبیعی افراد مورد بررسی قرار دهد.
صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا