مشروح+

سمانه پاکدل و همسرش در برنامه خندوانه + تصاویر

سمانه پاکدل و هادی کاظمی مهمان خندوانه شدند

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 9 فروردین ماه 98 با ویژه برنامه ای نوروزی ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان سمانه پاکدل و هادی کاظمی زوج بازیگر کشورمان بود.

سمانه پاکدل و هادی کاظمی مهمان دهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه شدند و در این برنامه درباره ماجرای آشنایی و ازدواجشان صحبت کردند و طبق روال برنامه هر شب مسابقه ای متفاوت را در این برنامه تجربه کردند.

روایت ازدواج سمانه پاکدل و هادی کاظمی در خندوانه

هادی کاظمی بعد از سلام و احوال پرسی با مخاطبان خندوانه درباره ماجرای آشنایی و ازدواجشان گفت :ما سال 96 در برنامه 13 شمالی از هم خوشمان آمد اما به روی هم نیاوردیم و یکدفعه غافلگیرانه در عرض سه ماه این اتفاق رخ داد.

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی مهمان خندوانه شدند

هادی کاظمی ادامه داد:من اصلا آدم ازدواجی نبودم و اصلا و اصلا قصد ازدواج نداشتم و واقعا اگر سمانه نبود هرگز ازدواج نمیکردم و جوری بود دلم را برد و اصلا فکرش را هم نمیکردیم و ناباورانه در عرض سه ماه و بعد از اطلاع خانواده ها و موافقت آنها پیش قدم شدیم.

سمانه پاکدل هم در تکمیل صحبت های همسرش گفت :من و هادی از قبل همدیگر را می شناختیم ولی در 13 شمالی بیشتر کنار هم بودیم و از صداقت و مهربانی اش خیلی خوشم آمد و همه از خوب بودن هادی میگفتند و یکی از معیارهای من این بود که حالم با آدم ها خوب باشد و با هادی حالم خوب بود و هادی خیلی یکدفعه درخواست ازدواج را مطرح کرد و واقعا غافلگیرانه بود.

محمدرضا علیمردانی بازیگر کشورمان به عنوان خواننده به جمع خندوانه ای ها اضافه شد و آهنگ جالب و متفاوتی را در این برنامه اجرا کرد و در بخش بعدی هادی کاظمی درباره خشایار الوند و روز تلخ رفتنش و خاطراتی که با او داشتند صحبت کرد و در ادامه نقشی را به همراه سمانه پاکدل بازی کرد.

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی در کنار رامبد جوان و سپند امیرسلیمانی در خندوانه

در بخش پایانی برنامه سمانه پاکدل و هادی کاظمی در یک گروه به رقابت با رامبد جوان و محمدرضا علیمردانی پرداختند.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا