فرهنگ

تصاویر جالب و دیدنی از استراحت شیرها روی درخت!

تصاویر جالب و دیدنی از استراحت شیرها

یکی از حیوانات قدرتمند و پرسرعتی که ما نام آنرا به شدت از کودکی شنیده ایم، شیرها می باشند. شیرها یکی از باهوش ترین و پر سرعت ترین حیوانات ممکن بر روی کره زمین هستند که گاها برای شکار خود ساعت ها منتظر می مانند تا طعمه به آنها نزدیک شود و در نهایت آنها بتوانند طعمه را به دام خود بیندازند.

استراحت شیرها

تصاویر جالب از استراحت شیرها

اما تاکنون یکی از صحنه هایی که شاید چندین بار در صفحات مجازی و رسانه های مختلف مشاهده کرده ایم، لحظه شکار کردن شیرها یا همان " سلطان جنگل " است که می توان با جستجویی ساده در اینترنت این چنین صحنه هایی را از نزدیک مشاهده کرد.اما آیا تا به حال لحظه استراحت کردن سلطان جنگل را مشاهده نموده اید؟!

تصاویر جالب از شیر

خوابیدن شیرها روی تنه درختان

روز گذشته یکی از عکاسان حیات وحش، تصاویری بسیار جالب و دیدنی از استراحت کردن جالب شیرهای نر و ماده را از حیات وحش اوگاندا واقع در شرق آفریقا منتشر کرد که بارها و بارها در صفحات مجازی دیده شد و به طبع کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خواب شیرها

تصاویر استراحت سلطان جنگل

عکاس معروف آلمانی به نام " توماس پلورا " که اینک در منطقه کیگالی واقع در آفریقای مرکزی ساکن می باشد، برای یافتن سوژه ای مناسب و جذاب به حیات وحش اوگاندا مراجعه کرد که پس از مدتی جستجو شیرهای نر و ماده ای که برای استراحت و دوری از آفتاب سوزان، بر روی تنه های درخت ها رفته بودند را مشاهده کرد که فورا شروع به عکس برداری از استراحت جالب سلطان های جنگل که در حال استراحت بر روی تنه های درختان حیات وحش بودند، کرد.

شیر سلطان جنگل

خوابیدن شیرها در حیات وحش اوگاندا

آقای توماس پلورا در مورد این تصاویر جالب و دیدنی این گونه گفت:" جهان ما در حال حاضر با فناوری، اختراعات، سیاست، جنگ و چیزهای منفی دیگر مشغول است و من می خواهم تنها چیزهای مثبت سیاره زمین را مشاهده کنم. من برای انداختن تصاویر به حیوانات نزدیک نمی شوم تا احساس نا امنی نکنند!!"

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا