فرهنگ

تصادف سرسام آور پورشه و فراری + فیلم

تصادف پورشه و فراری

تصادفات جاده ای یکی از خطرناک ترین و پرحاشیه ترین اتفاقاتی است که متاسفانه امروزه می توان خبرهای این نوع اتفاق وحشتناک را به شدت از طریق رسانه های مختلف مشاهده نماییم که این می تواند نشان دهنده تعداد زیاد این نوع از اتفاقات باشد. با این وجود تصادفات جاده ای تنها به دلیل عدم رعایت برخی قوانین که از دید برخی شاید کاملا بی اهمیت باشند و رعایت نمودن یا عدم رعایت دردی را نمی تواند دوا کند…!

این نوع طرز تفکر متاسفانه امروزه باعث تصادفات جاده ای و کشته شدن هزاران انسان در سطح جاده ها می شود که هرگز نمی توان حتی ذره ای از آن را نیز جبران کرد.

تصادف فراری

تصادف خودروهای لوکس و گران قیمت

با این وجود روز گذشته ویدیویی عجیب از لحظه تصادف سرسام آور اتومبیل اس یو وی پورشه کاین اس و فراری 458 گران قیمت در صفحات مجازی منتشر شد که تنها در طول چند ساعت با هزاران بازدید روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدیویی بسیار عجیب از تصادف سرسام آور دو اتومبیل گران قیمت در منطقه ای از زیلینا واقع در شمال اسلواکی منتشر شد که بسیار شوکه کننده بود.

گفته شده است که این دو اتومبیل در این منطقه با سرعت در حال حرکت بودند که ناگهان اتومبیل اس یو وی پورشه کاین اس با قیمت 60 هزار دلار با اتومبیل زرد رنگ فراری 230 هزار دلاری تنها به علت سرعت بالا و عدم کنترل اتومبیل به شدت برخورد می کند که منجر به بار آمدن آسیب های بسیار زیادی می شود.

تصادف پورشه

تصادف به دلیل سرعت بالا و عدم کنترل

طبق گزارش های محلی رانندگان این دو اتومبیل توسط پلیس دستگیر شده اند که 3 نفر آنها لهستانی بوده اند و اینک در بازداشتگاه به سر می برند که حتی پیش بینی شده است که رانندگان این دو اتومبیل تا 15 سال به زندان محکوم شوند.

ویدیو تصادف سرسام آور پورشه و فراری

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا