مشروح+

اختتامیه باشکوه فصل پنجم خندوانه + تصاویر

در اختتامیه فصل پنجم خندوانه چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 16 شهریور 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. جشن اختتامیه فصل پنجم خندوانه به دلیل فرارسیدن ایام محرم و صفر در برنامه شب گذشته خندوانه برگزار شد .

شب پرهیجان و شلوغ خندوانه با حضور مهمانانی ویژه در اختتامیه فصل پنجم این برنامه برگزار شد و اهالی خندوانه برای دو ماه محرم و صفر برنامه نخواهند داشت.

مهمان ویژه جشن اختتامیه فصل پنجم خندوانه

رامبد جوان

شادی رامبد جوان در اختتامیه فصل پنجم خندوانه

برنامه شب گذشته خندوانه یکی از شلوغ ترین و پرمهمان ترین برنامه های خندوانه بود که به دلیل اختتامیه فصل پنجم این برنامه روی آنتن رفت.

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش در اختتامیه فصل پنجم خندوانه

در بخش ابتدایی برنامه بعد از انجام قرعه کشی داخل استودیو ، بابک جهانبخش مهمان ویژه جشن اختتامیه فصل پنجم خندوانه شد و با ترانه هایی زیبا فضایی شاد را به خندوانه بخشید و در این برنامه قول داد به محض شروع برنامه خندوانه بعد از ایام محرم و صفر دوباره مهمان برنامه خندوانه شود.

ابوطالب حسینی

ابوطالب حسینی در اختتامیه فصل پنجم خندوانه

پس از اجرای آهنگی از بابک جهانبخش ، ابوطالب حسینی کمدین جوانی که در مسابقه خنداننده شوی 2 شرکت کرد و نفر دوم این مسابقه شد به استودیوی خندوانه آمد و استندآپ کمدی جدیدی را در این برنامه اجرا کرد.

اشکان خطیبی

اشکان خطیبی در اختتامیه فصل پنجم خندوانه

اشکان خطیبی مهمان دیگر جشن اختتامیه فصل پنجم خندوانه بود که با یک آهنگ اهالی خندوانه را شاد کرد و رامبد جوان از او به عنوان یکی از بهترین دوستانش یاد کرد.

علی صبوری

علی صبوری در اختتامیه فصل پنجم خندوانه

علی صبوری نفر اول مسابقه خنداننده شو دیگر مهمان جشن اختتامیه فصل پنجم خندوانه بود که با یک استندآپ کمدی متفاوت و جذاب به خندوانه آمد.

جناب خان

جناب خان در اختتامیه فصل پنجم خندوانه

در بخش پایانی برنامه جناب خان عروسک محبوب خندوانه هم به جمع خندوانه ای ها اضافه شد و بابک جهانبخش یک ترانه دیگر را در جشن اختتامیه فصل پنجم خندوانه اجرا کرد.

اختتامیه فصل پنجم خندوانه

اشکان خطیبی و رامبد جوان در اختتامیه فصل پنجم خندوانه

در پایان برنامه رامبد جوان با یک متن از مردم و دوستداران خندوانه خداحافظی کرد و از بازگشت خندوانه ای ها پس از دو ماه خبر داد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا