فرهنگ

کار بیشرمانه زن با ماهی های آکواریوم + فیلم

کار ظالمانه زن با ماهی های آکواریوم

حیوانات یکی از موجوداتی هستند که علیرغم ما انسان ها دارای حقوق خاص حودشان می باشند و باید متقابلا به حقوق آنها احترام بگذاریم تا جان آنها را به خطر نیندازیم.اما با این وجود برخی هستند که در نهایت ظلم و ستم با آنها برخورد می کنند و گاها حتی باعث کشته شدن آنها می شوند که دیگر جای جبرانی وجود نخواهد داشت.

جالب است بدانید که حیوانات نیز همانند ما انسان ها دارای عواطف و احساسات خاص خود هستند ولی هنوز برخی از انسان ها برای کشتن و نابود کردن آنها بدون دلیل سعی می کنند.

برای مثال اخیرا زنی مکزیکی در طی اقدامی بی شرمانه و وحشیانه شروع به ریختن مایع سفید کننده با دوز بالا به درون آکواریوم کرد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کشتن ماهی های آکواریوم

ریختن مایع سفید کننده در آکواریوم توسط زن مکزیکی

زن ظالمی به نام سرنا رینولدسون چنتد اخیرا در طی اقدامی عجیب تصمیم گرفت که مایع سفید کننده راداخل آکواریوم بریزد و وی این تصمیم را نهایی کرد و در هنگام ریختن مایع سفید کننده به داخل آکواریوم ، از این اقدام زشت و ظالمانه خود نیز فیلم گرفت و در آن بارها و بارها به ماهی های بی گناه گفت بمیرید بمیرید بمیری!!!

خانم چنتد،در هنگام ریختن مایع سفید کننده به داخل آکواریوم ادعا کرد که در حال رنج بردن از استرس بالایی بود و بعد از این اتفاق توسط پلیس دستگیر شده و در دادگاه حاضر شد.

آقای سایمون وایت دادستان مکزیکی این گونه گفت:سطح دوز سفید کننده بسیار زیاد بود و با مشاهده کردن ویدیو می توان متوجه شد که میزان این مایع بیشتر از 1 لیتر است و به همین دلیل وی از نگه داشتن ماهی در طول عمرش محروم و به 18 هفته حبس تعلیقی محکوم شد.

ویدیو ذیل واقعا تکان دهنده است و می تواند باعث ناراحتی شود و با دیدن آن قطعا شوکه خواهید شد.

ویدیو کار بیشرمانه زن با ماهی های آکواریوم

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا