فرهنگ

مرگ دلخراش کوسه نهنگ با خوردن زباله + تصاویر

کشته شدن کوسه نهنگ به دلیل بلعیدن زباله

یکی از دغدغه ها و بحران های بزرگ محیط زیست ، ریختن زباله ها در طبیعت می باشد و علیرغم توصیه های بسیار زیاد چه از رسانه ها و چه از شبکه های مجازی ، باز می توان به شدت آشغال های زیادی را که روز به روز به تعداد آنها افزوده می شوند را در محیط زیست ها و طبیعت هایی که نفس کشیدنمان به آنها مدیون هستیم را مشاهده کنیم.

برای مثال زمانیکه به بخش های شمالی کشور مسافرت می کنیم می توانیم به طور واضح زباله هایی که در آنجا وجود دارند را مشاهده کنیم و این تنها قسمت نیست که زباله ها را می توان در آن کشف کرد و بلکه در اکثر مناطق طبیعی می توان به شدت زباله ها را مشاهده کرد.

کوسه نهنگ

کشته شدن کوسه نهنگ به دلیل بلعیدن زباله

با ریختن زباله به داخل محیط زیست اعم از جنگل ها،کوه ها،دریاها و… در وهله اول به خود آسیب می رسانیم و در وهله دوم می توانیم به موجودات دیگر که در آن منطقه زندگی می کنند، آسیب برسانیم که هر دو مورد دارای عواقب جبران ناپذیری می شوند.

برای مثال روز گذشته تصاویری از یک کوسه نهنگ بزرگ در صفحات مجازی منتشر شد که توانست باعث شوکه کردن کاربران زیادی شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

جسد کوسه نهنگ

پیدا کردن جسد کوسه نهنگ در ساحل

روز گذشته تصاویری عجیب و دردناک از یک کوسه نهنگ در صفحات مجازی منتشر شد که به دلیل بلعیدن زباله پلاستیکی جان خود را از دست داده بود و جسد آن از دریا وارد ساحل شده بود.

کوسه نهنگ با جثه بزرگش ، پس از بلعیدن زباله های پلاستیک،راه تنفسش بسته شده و همین منجر به کشته شدن آن شده بود که این نتیجه تحقیق آقای دارل بلاتچلی بود که پس از جراحی کوتاه موفق به خارج کردن زباله های گیر کرده در راه تنفس کوسه نهنگ شد.

زباله های پلاستیکی

زباله های پلاستیکی منجر به مرگ کوسه نهنگ شد

با این وجود هنوز برخی ها هستند که به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای زبال ها را وارد محیط زیست می کنند و اما از این مطلع و آگاه نیستند که می توانند با این کار بسیار کوچک خود ، منجر به اتفاقات دردناک و غیر قابل جبران بر روی حیوانات شوند.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا