مشروح+

آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم استقلال

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال

افکارنیوز:تیم فوتبال استقلال تهران در حال حاضر با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان به میدان می رود و با توجه به اینکه برخی بازیکنان بزرگ این تیم در پایان فصل قراردادهایشان با آبی پوشان پایتخت به پایان می رسد باید دید سیاست مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد بازیکنان با تجربه و سن و سال دار که تنها یک نیم فصل دیگر با استقلال قرارداد دارند چه خواهد بود.

مهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، علی کریمی، جابر انصاری و وریا غفوری جزو بازیکنان با تجربه تیم فوتبال استقلال هستند که در پایان فصل قراردادشان با استقلالی ها به اتمام می رسد و احتمال دارد قرارداد برخی از این بازیکنان را مدیران آبی پوشان پایتخت در نیم فصل پیش رو و در نقل و انتقالات زمستانی تمدید کنند.

شنیده می شود استقلالی ها برای تمدید قرارداد علی کریمی در نیم فصل به طور حتما اقدام می کنند البته در این میان وضعیت پزشکی این بازیکن را نباید نادیده گرفت.

جابر انصاری جزو بازیکنانی است که جدایی اش در نیم فصل از جمع آبی پوشان پایتخت به توافق طرفین بستگی دارد و این بازیکن را هم می توان جزو خروجی های آبی پوشان دانست.

وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال استقلال

احتمال دارد در پایان فصل، مسئولان برای تمدید قرارداد وریا غفوری که صدرنشین لیست گلزنان استقلال است اقدام کنند.

خسرو حیدری کاپیتان دوم تیم فوتبال استقلال که این روز ها در تیم وینفرد شفر به یک نیمکت نشین تبدیل شده تا پایان فصل با استقلال قرارداد دارد، اما مدیران استقلال قصد ندارند در پایان فصل چراغ سبزی برای تمدید قرارداد به این بازیکنان نشان دهند و به نظر می رسد قرار بوده حیدری در نیم فصل از استقلال جدا شود، اما سابقه این بازیکن اجازه نداده تا مسئولان جدایی او را رقم بزنند.

پژمان منتظری دیگر کاپیتان آبی پوشان پایتخت تنها تا پایان فصل با استقلال قرارداد دارد و به نظر می رسد تا زمانی که او در سطح خوبی قرار داشته باشد در استقلال می ماند. باید دید در پایان فصل تمدید قرارداد این بازیکن در دستور کار قرار می گیرد یا خیر.

مهدی رحمتی دروازه بان و کاپیتان اول تیم فوتبال استقلال هم در پایان فصل قراردادش با آبی پوشان به پایان می رسد و اکنون زمزمه تمدید قرارداد او با استقلالی ها به گوش می رسد، اما با توجه به حضور سید حسین حسینی دروازه بان جوان داخل دروازه استقلال باید دید سیاست مسئولان آبی پوش در تمدید قرارداد این دروازه بان چه خواهد بود. به نظر می رسد استقلالی ها یک فصل دیگر نیاز به حضور رحمتی در درون دروازه داشته باشند.

بدون شک تیم فوتبال استقلال برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیاز به بازیکنان با تجربه و کار آمد دارد اما هستند در این تیم بازیکنانی که با بالا رفتن سن و سالشان همچون قبل نمی توانند در استقلال نقش آفرینی کنند و به همین منظور احتمالا در پایان فصل تغییرات کلیدی در تیم استقلال رُخ بدهد.

صحبت های پیشکسوت استقلال درباره بازیکنان

محمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره ادامه حضور بازیکنان سن و سال دار در این تیم در فصل آینده ی و تمدید قرارداد با این بازیکنان گفت:بازیکنانی همچون مهدی رحمتی، وریا غفوری، علی کریمی و منتظری در سطح بدنی و آمادگی خوبی قرار دارند و این 4 بازیکنان تا یک سال دیگر هم می توانند به استقلال کمک کنند و تمدید قرارداد با آن ها کار درستی خواهد بود.

او ادامه داد:مهدی رحمتی یکی از آماده ترین دروازه بان های فوتبال ایران است و در کنار او بازیکنانی همچون غفوری، کریمی و منتظری هم در وضعیت خوبی قرار دارند. اما در میان بازیکنان نام برده فکر می کنم خسرو حیدری که بازیکن با اخلاقی هم محسوب می شود به دلیل نیمکت نشینی از شرایط خوبش دور شده و به نظر من، زمانی که یک سرمربی به یک بازیکن توجهی نمی کند بهتر است خود بازیکن از تیم جدا شود و نماند. اما منتظری، رحمتی، غفوری و کریمی در کنار جوانان می توانند تا سال آینده نیز به استقلال کمک کنند و با توجه به حضور استقلال در رقابت های لیگ برتر و آسیا نیاز هست که بازیکنان با تجربه در تیم حضور داشته باشند. به این ترتیب اگر سرمربی استقلال صلاح بداند می شود قرارداد بازیکنان با تجربه تیم را تمدید کرد تا آن ها در استقلال باقی بمانند. وضعیت جابر انصاری همچون خسرو حیدری است و بهتر است که این بازیکنان در تیم های دیگری به فوتبال خود ادامه دهند چرا که در شرایط فعلی به کار استقلال نمی آیند. امیدوارم بازیکنانی که نام بردم تا یک سال دیگر برای استقلال مثمرثمر باشند.

انتهای پیام/ح.ب

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا