هنر و رسانه

مراسم عروسی با تم و ایده های بهاری + عکس

ایده های عروسی در فصل بهار

فصل بهار یکی از مناسب ترین زمان ها برای برگزاری مراسم عروسی است. طبیعت زیبا، گل های خوشبو، میوه های بهاری، همه و همه باعث می شوند تا بسیاری از عروس ها برای برگزاری مراسم عروسی خود منتظر این فصل از سال باشند. برگزاری مراسم عروسی در این فصل مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. نکته اینجاست که برگزاری جشن عروسی در هر زمانی نیاز به دقت و برنامه ریزی زیادی دارد.

عروسی بهاری

عروسی در فصل بهار

1. عروسی های ساده و مینیمال همچنان در صدر پرطرفدارترین نوع عروسی هستند.

2. انتخاب رنگهای شاد و تند مانند قرمز، سبز و بنفش بهترین پیشنهاد برای عروسی در فصل بهار است.

3. از یک لوگو یا علامت مخصوص استفاده کن که منحصرا برای عروسی تو طراحی شده باشد. مثل ترکیب اسامی یا ماه های تولد و نوشتن یک جمله بر روی تخته سیاه.

4. یک دایره عشق درست کن. یک دایره یا نیم دایره که به وسیله گل ها درست شده باشد و عروس و داماد در زمان عروسی در آن و بر روی صندلی بنشینند.

5. برای زیبا و شیک بودن عروسی بهترین کار استفاده از حلقه های گل بهاری است.

6. لباس عروس که در آن تور به کار رفته باش پیشنهاد طراحان است.

7. برای فصل بهار بهتر است فضاهای متفاوتی مانند یک مزرعه، باغ پر درخت یا کنار ساحل را برای عروسی انتخاب کنید.

عروسی بهاری

عروسی بهاری در باغ

8. می توان گفت بهار امسال، کیک های ساده بهترین انتخاب هستند.

در این فصل انتخاب بیشتری برای تم عروسی تان دارید. می توانید جشن خود را داخل سالن و یا در فضای باز برگزار کنید و از تم های رنگی برای تزیین مکان عروسی بهره ببرید. رنگ های صورتی، سبز و یا آبی را می توانید به عنوان تم عروسی خود استفاده کنید. البته طراحان معتقدند رنگ های روشن بیشتر برای فصل های تابستان و زمستان مناسب است. بنابراین بهتر است از تن های تیره تر برای تم عروسی خود استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که برگزاری مراسم در فضای باز ریسک هایی هم دارد. ممکن است باران ببارد و مهمانان شما را خیس کند.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا