مشروح+

عکس هایی دیدنی از کودکی امیر آقایی

عکس هایی نایاب از کودکی امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایی است که بازی های جدی او طرفداران زیادی دارد.

این بازیگر کشورمان 10 مرداد 1349 در ارومیه متولد شد و بازیگری را با فیلم ارتفاع پست ابراهیم حاتمی کیا در سال 80 آغاز کرد و باز هم ابراهیم حاتمی کیا و سریال خاک سرخ راه را برای ورود این بازیگر کشورمان به دنیای تلویزیون باز کرد.

اگر برایتان جالب است که عکس هایی از امیر آقایی در دوران کودکی تا به امروز را مشاهده کنید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

عکس هایی از امیر آقایی در دوران کودکی تا به امروز

امیر آقایی برخلاف بسیاری از هنرمندان عکس های زیادی از دوران کودکی اش را به اشتراک نگذاشته است و تنها دو عکس از دوران کودکی او وجود دارد که در ادامه مشاهده میکنید.

امیر آقایی

عکس بانمک امیر آقایی در دوران کودکی

امیر آقایی و خواهرش

عکسی از کودکی امیر آقایی و خواهرش

امیر آقایی بازیگری در سینما و تلویزیون را از سال 80 با ابراهیم حاتمی کیا آغاز کرد و خیلی زود توانست به یکی از بازیگران پرکار دنیای هنر تبدیل شود.

مهدی پاکدل و امیر آقایی

جوانی مهدی پاکدل و امیر آقایی در سریال اولین شب آرامش

بازیگر نقش های جدی تلویزیون با بازی در سریال اولین شب آرامش و همکاری با احمد امینی بیش از پیش در میان مردم شناخته شد و این تجربه همکاری موفق بار دیگر در سریال هم گناهان تکرار شد.

 امیر آقایی

عکسی از امیر آقایی در سریال نوار زرد

خاک سرخ، باغ بلور، سالهای برف و بنفشه ، عبور از پاییز ، ارمغان تاریکی ، سرزمین کهن ، یادآوری، آسمان من ، چرخ و فلک و نوار زرد سریال های امیر آقایی در تلویزیون هستند.

امیر آقایی

عکسی از بازی امیر آقایی در بدون تاریخ بدون امضاء

شروع سینما با ارتفاع پست ابراهیم حاتمی کیا راه را برای بازی های درخشان دیگر امیر آقایی باز کرد و فیلم هایی چون زن دوم ، کیمیا و خاک ، ما همه گناهکاریم ، سعادت آباد ، زندگی خصوصی، هیس دخترها فریاد نمی زنند، کوچه بی نام ، چهارشنبه 19 اردیبهشت ، شیفت شب ، بادیگارد ، فصل نرگس ، بدون تاریخ بدون امضاء و …. از جمله فیلم های سینمایی این بازیگر کشورمان است.

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر ،نقاش و شاعر کشورمان

امیر آقایی علاوه بر بازیگری دستی در عکاسی ، نقاشی و سرودن شعر دارد و سفر جزء جداناشدنی زندگی او است.

امیر آقایی

عکسی قدیمی از امیر آقایی

امیر آقایی

عکس مدلینگ امیر آقایی

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا