مشروح+

علیرضا طلیسچی خواننده پاپ مهمان امشب دورهمی + عکس

علیرضا طلیسچی خواننده پاپ امشب به دورهمی می آید

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 9 اسفند 1396 ساعت 23 روی آنتن میرود . مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان یک خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان است .

علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ امشب به دورهمی می آید.

علیرضا طلیسچی برای دومین بار در برنامه دورهمی

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار کلیپی از برنامه امشب دورهمی نوشت :علیرضا طلیسچی، خواننده پاپ کشور، چهارشنبه (٩6/١٢/٩) ساعت ٢٣ مهمان برنامه دورهمی خواهد بود.

ساخت تیزر:محسن حاتمی … بازپخش پنجشنبه دهم اسفند :٣ بامداد و ٧ صبح و ١١ صبح و 5 بعد از ظهر

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی در برنامه دورهمی

علیرضا طلیسچی نیز با انتشار پستی از مهران مدیری و عوامل برنامه تشکر کرد و نوشت :امشب ( چهارشنبه ) با افتخار مهمان برنامه دورهمی جناب آقای مدیری هستم . یه دنیا ممنون و ممنون از زحمات آقا سیدمصطفی احمدی نازنین تهیه کننده با معرفت و خوب این برنامه.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ

20 دی ماه 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت و مهران مدیری در این برنامه میزبان دو هنرمند کشورمان بود . الهه حصاری بازیگر کشورمان و علیرضا طلیسچی خواننده کشورمان.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

اگرچه مهمان اصلی این برنامه الهه حصاری بود اما علیرضا طلیسچی نیز با اجرای چند آهنگ در برنامه حضور داشت و مهران مدیری در همان برنامه قول حضور مجدد در دورهمی را با او داد.

با علیرضا طلیسچی مهمان دورهمی بیشتر آشنا شوید

علیرضا طلیسچی در 7 مهر 1364 در شهر تهران به دنیا آمد و دارای مدرک فوق دیپلم عمران و لیسانس موسیقی با گرایش ساز های جهانی است. علیرضا طلیسچی خوانندگی را در 18 سالگی به صورت حرفه ای آغاز کرد.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی در کنار مادر و برادرش

او در بهمن 1384 به طور حرفه ای وارد دنیای موسیقی شد با همکاری یکی از دوستانش گروه دونفره ای را تشکیل دادند که حاصل آن دو آلبوم به نام نارفیق1 و نارفیق2 بود، سال 1386 از این گروه جدا شده و آلبوم حلقه را ساخت.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا