مشروح+

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال پاهای بیقرار

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال پاهای بیقرار

سریال پاهای بیقرار به کارگردانی منوچهر هادی ، سریالی پربازیگر است که در سه فصل تولید میشود . دو فصل سریال پاهای بیقرار مربوط به گذشته و یک فصل آن مربوط به زمان حال است.

فصل اول (زمان حال) سریال پاهای بیقرار اول بهمن ماه در یک شرکت کلید خورد.پانته آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)، ملیکا شریفی نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال این سریال هستند.

تصویربرداری سریال پاهای بیقرار به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی که برای شبکه پنج سیما تهیه می شود، ادامه دارد و در این سکانس ها مسعود رایگان در نقش مالک، مهرانه مهین ترابی در نقش همسر او و ملیکا شریفی نیا در نقش دخترش مقابل دوربین بازی می کنند .

تصاویری جدید از سریال پاهای بیقرار

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام در سریال پاهای بیقرار

این روزها این سریال در لوکیشنی که در آن منزل مالک با بازی مسعود رایگان قرار دارد، پیگیری می شود .

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار

درحال حاضر تصویربرداری زمان حال سریال ادامه دارد و گروه تا سال آینده مشغول کار در این سریال هستند. تصویربرداری این فصل از سریال که 45 قسمت را شامل می شود تا اردیبهشت سال 97 ادامه دارد .

مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی در سریال پاهای بیقرار

فیلمنامه سریال پاهای بی قرار به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این مجموعه زندگی چند خانواده را به تصویر می کشد و داستان را در بستر وقایع آن سال ها و انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پیش می گیرد .

شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علی رضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری، مجید صیادی و … بازیگران این مجموعه هستند .

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا در سریال پاهای بیقرار

مهرانه مهین ترابی

مسعود رایگان و مهرانه مهین ترابی در سریال پاهای بیقرار

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا