مشروح+

مجتبی جباری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مجتبی جباری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مجتبی جباری دیگر فوتبال بازی نمی کند. جباری بعد از رفتار مسئولان استقلال و بیرون ماندن از فوتبال، اعلام کرد قصد دارد دوباره بازگردد و بازی کند ولی حالا او تصمیم گرفته تا از دنیای بازیکنی اش خداحافظی کند.

جباری در حالی رفت که همین حالا می توانست از چند باشگاه پیشنهاد داشته باشد ولی به خاطر شرایط زانوی خود تصمیم به کناره گیری گرفت.

جباری از سال 1381 در فوتبال ایران شکوفا شد. او در ابومسلم بازی می کرد و سه سال در این باشگاه خوش درخشید. جباری سال 84 به استقلال ملحق شد و تا سال 02 برای این باشگاه توپ زد؛ یعنی 8 فصل. مجتبی سپس حضور کوتاهی در سپاهان داشت و از آنجا هم به قطر و باشگاه الاهلی رفت. جباری پس از 4 سال حضور در فوتبال این کشور به استقلال بازگشت و 6 بازی برای این تیم انجام داد ولی از تیم کنار گذاشته شد.

افتخارات جباری در تیم استقلال

او در استقلال به افتخاراتی چون قهرمانی در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی رسید. جباری در الاهلی هم مهره اثرگذاری بود. او بین سال های 84 تا 93 هم برای ایران بازی کرد و در مجموع 31 بازی و سه گل ملی در کارنامه خود دارد. جباری در نظرسنجی برنامه 90 یکی از بهترین هافبک های بعد از انقلاب شد. او در دوران فوتبالش همواره حرف هایش را رک و بی پرده به زبان می آورد و این چیزی بود که باعث شد تا حتی مجبور به ترک استقلال در سال 92 شود.

خداحافظی مجتبی جباری

خداحافظی مجتبی جباری بازیکن استقلال

مجتبی جباری

مجتبی جباری (زادهٔ 26 خرداد 1362، رباط کریم) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

مجتبی جباری در تیم ملی

جباری تاکنون 31 بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده است و موفق به زدن 3 گل شده است و وی 14 پاس گل نیز در تیم ملی داده است. هم چنین وی در فروردین ماه سال 1393 برای همیشه از تیم ملی ایران خداحافظی کرد.

خداحافظی مجتبی جباری

مجتبی جباری بازیکن سابق تیم ملی ایران

تیم های پایه مجتبی جباری

وی که دارای اصالت اردبیلی می باشد به همراه آندرانیک تیموریان از استعدادهای پرورش یافته جوانان باشگاه استقلال تهران به شمار می روند که در لیگ 11 هر دوی آنان بار دیگر در تیم بزرگسالان استقلال تهران به نقش آفرینی پرداختند.

مصدومیت مجتبی جباری

مجتبی جباری به دلیل مصدومیت هایی در طول دوران فوتبال حرفه ای ملی و باشگاهی از میادین ورزشی مهمی به دور مانده است. یکی از مهمترین مصدومیت های وی در اردوی سوئیس – جایی که تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقات جام جهانی 2006 آماده می شد – در جریان یک دیدار دوستانه بود، که منجر به مصدومیت وی از ناحیه مینیسک خارجی زانوی پای راست شد. در نتیجه، وی این رویداد بزرگ ورزشی را از دست داد.

مجتبی جباری بازیکن استقلال

فرهاد مجیدی و مجتبی جباری از بازیکنان تیم استقلال

مجتبی جباری

مجتبی جباری و علیرضا منصوریان در تمرینات تیم استقلال

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا