فرهنگ

کشف قبر رومئو و ژولیت واقعیت دارد؟! + عکس

قبر رومئو و ژولیت

تاکنون شاید داستان عاشقانه رومئو و ژولیت را شنیده باشید که یک زوج عاشق پیشه بودند و برای یکدیگر دست به هر کاری میزدند که داستان آن توسط ویلیام شکسپیر نوشته شده بود و توانست با موفقیت روی پرده سینما برود و بی شک یکی از اصلی ترین و مهم ترین اثرات ویلیام است که هنوز هم دارای طرفداران بسیار زیادی در جهان می باشد.

اما در دنیای واقعی چنین داستان های عاشقانه ای هم وجود دارند و در این داستان های عاشقانه، روج های عاشق پیشه ای هستند که عاشقانه به یکدیگر عشق می ورزند. با این حال اخیرا قبر جالبی در قزاقستان کشف شد که گویی داستان عاشقانه و جالبی در پشت آن وجود دارد. در ابتدا لازم به ذکر است که باستان شناسان بر این باور هستند رومئو و ژولیت اصلی زمانیکه 16 یا 17 سال سن داشتند، داخل قبر دفن شدند.

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، زوج عاشقی که داخل قبر دقیقا روبروی یکدیگر دفن شده اند که طبق آخرین گزارشات انجام شده این قبر متعلق به 4000 سال گذشته است و این در حالی است که در قبر آنها طلا و برنز وجود داشت و در دو دست این خانم دست بندهای بزرگی وجود داشت که شک و شبه ای عجیب را در محققان و باستان شناسان ایجاد کرد.

به احتمال بسیار قوی این روج که با یکدیگر در قبر دفن شده اند، از خانواده اشرافی بوده اند و علاوه بر طلا و برنز، در قبر آنها 7 عدد گلدان وجود داشت که بی شک نشان دهنده اتفاقی غیرمعمول می باشد و هنوز دقیقا مشخص نشده است که این قبر متعلق رومئو و ژولیت می باشد یا خیر.

چرا که محققان بر این باور هستند که گویی این قبر به دلیل تعداد 7 گلدانی که با آنها دفن شده، ممکن است متعلق به یک کشیش باشد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا