مشروح+

توزیع کارت آزمون استخدامی سال 98 آغاز شد

توزیع کارت آزمون استخدامی سال 98

ایسنا:شرکت کنندگان در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور برای سال 98 از امروز دوشنبه، 27 آبان ماه جاری می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای سال 98، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، سازمان امور عشایری ایران، سازمان زندان ها، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان ثبت احوال کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت نیرو، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، مرکز آمار ایران، سازمان نقشه برداری کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، وزارت علوم، شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران، سازمان اداری و استخدامی کشور، شرکت سهامی بیمه ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان امور اراضی کشور، شرکت مهندسی آب و فاضلاب و مادر تخصصی سازمان دامپزشکی کشور متقاضی جذب نیرو هستند.

کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور برای سال 98 از امروز دوشنبه 27 آبان ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد؛ لذا تمامی متقاضیان شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاع ثبت نامی و یا شماره پرونده و کد رهگیری خود پرینت کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

بر اساس تاکید سازمان سنجش و آموزش کشور برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور همراه داشتن پرینت کارت برای شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است و داوطلبانی که به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی پرونده یا کد پیگیری مورد نظر موفق به دریافت پرینت کارت خود نشوند، حتما به سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند و سیستم پاسخگوی این سازمان موضوع را پیگیری خواهد کرد.

همچنین داوطلبانی که اطلاعات ثبت نامی آنها با کارت دریافتی در آزمون مغایرت داشته باشد، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد تا 30 آبان ماه جاری به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و قسمت ویرایش مراجعه و اطلاعات خود را اصلاح کنند و یا می توانند به نماینده سازمان سنجش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرای کشور روز پنجشنبه، 30 آبان ماه در حوزه های امتحانی برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری این آزمون به این شکل است که درهای ورود به جلسه از ساعت 8:30 دقیقه صبح و در نوبت عصر از ساعت 14:30 دقیقه بسته خواهد شد.

انتهای پیام/م

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا