مشروح+

اولین یلدای مشترک علی اوجی و نرگس محمدی در دورهمی

نرگس محمدی و علی اوجی مهمان شب یلدای دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری پنج شنبه 30 آذرماه 96 همزمان با شب یلدا با حضور چهار مهمان روی آنتن میرود. ویژه برنامه دورهمی در شب یلدا با حضور علی اوجی و نرگس محمدی پخش خواهد شد.

مهمانان ویژه برنامه دورهمی در شب یلدا چه کسانی هستند

سید مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه تلویزیونی دورهمی درخصوص ویژه برنامه شب یلدا، گفت:با توجه به اینکه علی اوجی و نرگس محمدی اولین شب یلدای زندگی مشترک خود را تجربه می کنند، از این زوج هنرمند برای حضور در این برنامه دعوت کرده ایم.

علی اوجی و نرگس محمدی

علی اوجی و نرگس محمدی مهمان دورهمی میشوند

وی با اشاره به اینکه زمان این برنامه نسبت به دیگر قسمت ها افزایش پیدا کرده است، افزود:حجت اشرف زاده و عماد طالب زاده به عنوان خوانندگان این قسمت در جشن یلدای دورهمی حضور دارند.

احمدی با اشاره به ایفای نقش سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی در سری جدید دورهمی بیان کرد:همه تصمیم گیری ها درخصوص بخش نمایشی و اضافه شدن بازیگران دیگر به مجموعه دورهمی بنا به نظر مهران مدیری کارگردان این برنامه است.

علی اوجی و نرگس محمدی

علی اوجی و نرگس محمدی در حرم امام رضا (ع)

نرگس محمدی بازیگری که با سریال ستایش در تلویزیون به شهرت رسید با علی اوجی وکیل سریال در حاشیه مهرای مهران مدیری ازدواج کرد. نرگس محمدی در فیلم هایی چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 بازی کرد. وی با بازی در فیلم سینمایی آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخشسریال ستایشنیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد. نرگس محمدی بیشتر شهرت خود را مدیون سریال ستایش در تلویزیون است.

علی اوجی و نرگس محمدی

مراسم جشن عقد علی اوجی و نرگس محمدی

علی اوجی بازیگرنقش وکیل سریال در حاشیه پیش از این نیز در سریال شوخی کردم و پژمان به ایفای نقش پرداخته بود. او با دعوت مهران مدیریبرای بازی در مجموعه شوخی کردم نشان داد که در بازیگری حرف های بسیاری برای گفتن دارد و بدون تردید یکی از شیرین ترین شخصیت های سریال در حاشیه است.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا