مشروح+

دیدار استقلال و ایرانجون به دلیل آلودگی هوا لغو شد

لغو دیدار استقلال – ایران جوان بوشهر به دلیل آلودگی هوا

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که دیدار استقلال – ایران جوان بوشهر در جام حذفی به دلیل آلودگی هوا لغو شد. دیدار استقلال – ایران جوان بوشهر در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی به دلیل شاخص بالای آلودگی هوا لغو شد. سعید فتاحی، رئیس سازمان لیگ با اعلام این خبر اعلام کرد دیدار یادشده به احتمال فراوان روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد به احتمال زیاد دیدار پرسپولیس – صنعت نفت به کاهش آلودگی هوا در روز سه شنبه برگزار خواهد شد، اما نظر نهایی در خصوص این بازی نیز فردا اعلام می شود.

آلودگی هوا

دیدار استقلال و ایرانجوان لغو شد

فیفا می گوید وضعیت هوا یک ساعت قبل از بازی کنترل شود

فتاحی:امکان برگزاری دیدار استقلال و ایران جوان در کرج و شهر قدس وجود ندارد. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت که امکان برگزاری بازی امروز استقلال و ایران جوان در بوشهر وجود ندارد. سعید فتاحی, درباره احتمال لغو دیدار امروز استقلال مقابل ایران جوان بوشهر در جام حذفی به دلیل آلودگی هوای شهر تهران گفت:از شب گذشته (یکشنبه) درگیر این قضیه هستیم اما چاره ای نیست و نمی توان این اتفاقات را از قبل پیش بینی کرد.

وی درباره احتمال اینکه این بازی در کرج برگزار شود اظهار داشت:اصلاً امکانش نیست که بازی در کرج برگزار شود. من با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کردم و پیشنهاد برگزاری بازی در شهر قدس هم مطرح شد اما با توجه به اینکه استقلال میزبان این بازی است و می خواهد از حق میزبانی استفاده کند طبیعی است که این پیشنهاد را قبول نکند.

فتاحی در مورد وضعیت کنونی آلودگی هوای تهران تصریح کرد:وضعیت آلودگی در منطقه 22 و ورزشگاه آزادی تا ساعت 9 دیشب به عدد 160 رسید اما امروز شاخص به عدد 78 رسیده و با توجه به اینکه این رقم پایین آمده در حال رایزنی با مسؤلان استان هستیم, مصوبه استانداری که روز گذشته صادر شده هنوز به دست ما نرسیده است. سعی می کنیم بازی برگزار شود چون در غیر این صورت هر دو باشگاه استقلال و ایران جوان ضرر خواهند کرد. ایران جوان بلیت گرفته و ضرر خواهد کرد.

آلودگی هوا

دیدار استقلال و ایرانجوان لغو شد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره احتمال لغو بازی پرسپولیس با صنعت نفت که قرار است فردا (سه شنبه) برگزار شود یادآور شد:من این بحث را دیشب از خبرگزاری ها شنیدم. نمی توان یک بازی را از دو روز قبل لغو کرد. فیفا می گوید هوا باید یک ساعت قبل از آغاز بازی چک شود و اگر درصد آلودگی بیشتر از حد مجاز بود لغو شود.

وی که با رادیو ورزش صحبت می کرد، گفت:در حال بررسی هستیم و تا یک ساعت دیگر در مورد برگزاری بازی استقلال و فردا هم درمورد بازی پرسپولیس تصمیم گیری می کنیم.

فتاحی در پاسخ به این سؤال که آیا با لغو این بازی ها امکان دارد قرعه کشی مرحله نیمه نهایی با تعویق همراه شود گفت:اگر فقط بازی استقلال لغو شود, قرعه کشی را بعد از بازی پرسپولیس انجام می دهیم اما اگر بازی پرسپولیس هم لغو شود, قرعه کشی را به زمان دیگری موکول می کنیم.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا