علمی و دانشگاهی

7 ترفند زیبایی پوست و مو با سیب زمینی + آموزش

نکات شگفت انگیز زیبایی با سیب زمینی

چه چیزی خانم هارا جذاب تر می کند و به طور طبیعی آنها را زیبا می سازد؟ یکی از پاسخ های قابل قبول برای این سوال مراقبت از پوست و مو است که ما اغلب در نمناک به روش های گیاهی و طبیعی آن پرداخته ایم در این بخش هم همینطور به رازهای زیبایی با سیب زمینی اشاره خواهیم کرد .

سیب زمینی یکی از موادی است که روزمره زیاد استفاده می شود و فواید زیادی برای سلامتی و زیبایی دارد. سیب زمینی حاوی نشاسته و ویتامین ث است و درخیلی ازمحصولات زیبایی موجود درفروشگاه استفاده می شود درذیل به چند نمونه ازنسخه های زیبایی سیب زمینی می پردازیم.

معجزه هایزیبایی با سیب زمینی

ازبین بردن لکهای تیره ،چشم های پف کرده و چین وچروک زیر چشم

وقتی بطور منظم آب سیب زمینی استفاده کنید لکهای پوستی کاهش میابد .

برای رفع پف کردگی زیر چشم

همینطور میتوانید سیب زمینی های خنک را تکه تکه و 20دقیقه روی چشم بگذارید یا اینکه پنبه را آغشته به آب سیب زمینی کنید و شب زیر چشم بمالید.

زیبایی با سیب زمینی

ترفندهای سادهزیبایی با سیب زمینی

زیبایی با سیب زمینی ،درمان چین وچروک

به دلیل اینکه سیب زمینی حاوی ویتامین ث فراوان است یکی ازمحصولات عالی ضدپیری بشمار میرود روزانه 2دقیقه آب سیب زمینی را روی پوست بمالید تا چین وچروک کاهش یابد.

کاهش اسکار و جای جوش

برای از بین بردن لکها جوش اسکارها از آب سیب زمینی که بسیارموثراست استفاده کنید. عصاره ی سیب زمینی تازه را بگیرید و به مقدار برابر به آن عسل و آبلیمو اضافه و با پنبه روی کل صورت یا جای جوش بمالید.

زیبایی با سیب زمینی ،تمیزکردن صورت

یک ق آب سیب زمینی را با 1ق آب خیار ترکیب و باپنبه روی صورت بمالید. این ترکیب مثل یک ماده تمیز کننده طبیعی عمل و چربی پوست راکنترل می کند؛ منافذپوست را می بندد و پوست رانرم میکند.

درخشندگی و درمان خشکی مو

برای درخشندگی و خشکی مو سیب زمینی ها را 20دقیقه بجوشانید و بعد صاف کنید وقتی به دمای محیط رسید موهارا با ان بشویید اینکار را 2 تا 3بار در هفته انجام دهید.

زیبایی با سیب زمینی و درمانریزش مو

برای کاهش ریزش مو 2 ق آب سیب زمینی را با 2 ق الوورا ترکیب کرده و برای رطوبت بهتر به آن عسل اضافه و روی ریشه مو بمالید و حداقل 15 دقیقه سر رابا آن ماساژدهید و بعد از 2 تا 3 ساعت سررا باشامپوی طبیعی بشویید اینکار را یکبار در هفته انجام دهید تا ریزش موهایتان متوقف شود.
صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا