مشروح+

مراسم بهترین بازیکنان فوتبال جهان 2019 + اسامی کامل

برترین های فوتبال جهان 2019

مهر:مراسم برترین های فوتبال جهان در حالی شب گذشته برگزار شد که لیونل مسی عنوان بهترین بازیکن و یورگن کلوپ عنوان بهترین مربی را از آن خود کردند.

مراسم بهترین های فوتبال جهان (THE BEST) در سال 2019 شب گذشته با حضور چهره های سرشناس فوتبال دنیا در میلان ایتالیا برگزار شد. در این مراسم، لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا موفق شد در رقابت با کریستیانو رونالدو و ویرجیل فان دایک عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کند.

همچنین یورگن کلوپ سرمربی لیورپول که با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسیده بود، بهترین سرمربی جهان معرفی شد. آلیسون بکر دروازه بان لیورپول هم عنوان بهترین دروازه بان جهان را از آن خود کرد.

اسامی برترین های فوتبال جهان در مراسم فیفا

بهترین فوتبالیست مرد سال

لیونل مسی (بارسلونا – تیم ملی آرژانتین)

بهترین مربی مرد سال

یورگن کلوپ (لیورپول)

بهترین فوتبالیست زن سال

مگان رپینو (تیم ملی آمریکا)

بهترین مربی فوتبال زنان

جیل الیس (تیم ملی آمریکا)

بهترین دروازه بان جهان

آلیسون بکر (لیورپول)

جایزه بهترین گل سال (پوشکاش)

دنیل ژوری

جایزه بازی جوانمردانه

لیدز یونایتد

بهترین هوادار سال

سیلویا گرسکو – پسر گرسکو که نابیناست یکی از هواداران تیم پالمیراس برزیل است. گرسکو هم همراه با پسرش با حضور در ورزشگاه، مسابقات پالمیراس را برای او گزارش می کرد.

تیم منتخب سال فیفا

آلیسون بکر، ماتیس دی لیخت، ویرجیل فان دایک، سرخیو راموس، مارسلو، لوکا مودریچ، ادن هازارد، فرنکی دی یونگ، کیلیان ام باپه، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو.

در پایان این مراسم هم آرایی که مربیان و کاپیتان های تیم های ملی فوتبال جهان برای انتخاب برترین های فیفا داده بودند، منتشر شد. بر این اساس مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران در بخش بازیکن به ترتیب کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و ادن هازارد و در بخش سرمربی یورگن کلوپ، مائوریسیو پوچتینو و پپ گواردیولا را انتخاب کرده بود.

همچنین مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران هم در بخش بازیکن کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و ویرجیل فان دایک و در بخش سرمربی هم پپ گواردیولا، یورگن کلوپ و اریک تن هاگ را برگزیده بود.

انتهای پیام/م

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا