مشروح+

پیروزی پاری سن ژرمن با درخشش مثلث گران قیمتش

پاری سن ژرمن در صدر جدول لوشامپونه

پی اس جی با درخشش مثلث گران قیمت خط حمله اش موفق شد متز را با 5 گل شکست داده و با کسب پنجمین برد پیاپی، در صدر جدول لوشامپونه بماند.
تیم های متز و پاری سن ژرمن شب گذشته از ساعت 23:15 در خانه متز به مصاف یکدیگر رفتند. دیداری که در نهایت با پیروزی میهمان همراه بود.

شرح گل ها
ادینسون کاوانی (دقیقه 31)؛ توپ در میانه میدان به نیمار رسید. او نیز با پاس عمقی زیبایی، کاوانی را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و مهاجم اروگوئه ای نیز پس از جای گذاشتن گلر، با یک ضربه دروازه را باز کرد.

امانوئل ریویه (دقیقه 37)؛ روی یک ضربه کرنر بود که مدافع راست متز روی غفلت و سهل انگاری یوری برچیچ به محوطه جریمه نفوذ کرد. سانتر نرم و دقیق او را ریویه در دهانه دروازه با یک ضربه سر به گل تساوی تبدیل کرد.

کیلیان ام باپه (دقیقه 59)؛ حرکت را نیمار شروع کرد. پاس او به ام باپه رسید. پاس نرم ام باپه برای نیمار را مدافع متز دفع کرد اما در ریباند، ام باپه پشت محوطه حاضر بود تا با شوتی نه چندان محکم دروازه را برای بار دوم باز کند.

پاری سن ژرمن

درخشش مثلث گران قیمت پاری سن ژرمن

نیمار (دقیقه 68)؛ با پاسکاری در میانه میدان، فضا برای حرکت انتحاری نیمار باز شد. او توپ را از موتا گرفت و با یک حرکت در عمق و به دنبال آن، یک شوت زیبا، گل سوم را به ثمر رساند.

ادینسون کاوانی (75)؛ روی یک حرکت ترکیبی، توپ در محوطه جریمه به یوری برچیچ رسید. پاس رو به جلوی او پس از تکل مدافع حریف و نهایتا برخورد با ام باپه، جلوی پای کاوانی افتاد و او هم گل دومش را به راحتی هر چه تمام تر زد.

لوکاس مورا (دقیقه 87)؛ حرکت را نیمار شروع کرد. جولان فوق ستاره برزیلی پشت محوطه جریمه متز، با پاس عمق و زیبای او برای مونیر در سمت راست همراه شد. پاس رو به جلوی مدافع بلژیکی نیز به مورا رسید و او در دو مرحله نهایتا دروازه را باز کرد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا