مشروح+

اشتباه عجیب شبنم قلی خانی در برنامه زنده!

سوتی عجیب شبنم قلی خانی در برنامه حالا خورشید

شبنم قلی خانی بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه در روزی که مهمان رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید بود با از دست دادن تمرکزش در یک لحظه باعث ایجاد یک اشتباه بزرگ شد که حواشی زیادی درپی داشت.

در ادامه صحبت های شبنم قلی خانی و رضا رشیدپور در این برنامه از حالا خورشید، مجری برنامه از شبنم قلی خانی سوالی پرسید که پاسخ این سوال از سوی خانم بازیگر باعث شگفتی همه شد.

اکتشاف جدید شبنم قلی خانی در برنامه زنده

زمین به دور خورشید می چرخد یا خورشید به دور زمین؟ این سوالی بود که در بخشی از گفتگو در برنامه حالا خورشید مطرح شد و رشیدپور از این بازیگر خواست درباره این سوال صحبت کند که شبنم قلی خانی با تردید گفت :فکر کنم خورشید به دور زمین میچرخد و شب و روز اتفاق می افتد.

در این لحظه رضا رشیدپور گفت:یک فرصتی به شما فرصت میدهیم تا بیشتر فکر کنید. بعد از یک رفت و آمد کوتاه شبنم قلی خانی گفت که من یک لحظه تمرکزم را از دست دادم و این اشتباه را مرتکب شدم و گفتم که خورشید به دور زمین می چرخد.

شبنم قلی خانی برای تصحیح اشتباهش دوباره مرتکب اشتباه شد و گفت وقتی زمین دور خورشید می چرخد شب و روز تغییر میکند که رضا رشیدپور افزود:خانم شما علم نجوم رو نابود کردید ، وقتی زمین دور خورشید می چرخد سال اتفاق می افتد و وقتی زمین دور خودش می چرخد شب و روز اتفاق می افتد و با خنده و شوخی گفت :خانم شما لطفا هیچوقت سراغ علم نجوم نرید.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی علم نجوم را تحریف کرد

بعد از پخش این کلیپ در فضای مجازی شبنم قلی خانی با انتشار بخشی از این کلیپ در صفحه اینستاگرامش به توضیح این ماجرا پرداخت.

شبنم قلی خانی با انتشار بخشی از ویدئوی این برنامه از حالا خورشید نوشت:معمولا عادت به توضیح دادن در فضای مجازی ندارم اما کاملتر گفتگوی دیروز با مجری خوب تلویزیون آقای رشیدپور رو گذاشتم تا اون عزیزانی که فقط با دیدن چند ثانیه از این گفتگوی طولانی راجع به بازیگر قضاوت میکنن متوجه بشن سریع تصمیم گیری نکنن.

در ضمن یه خسته نباشید هم بگم به اون عزیزی که اون تیکه از گفتگو را کات کردن و در فضای مجازی پخش کردند.

پ.ن:خداروشکر گویا مشکل ما جواب اشتباه به بدیهی ترین و ساده ترین سوالات است و هیچ مشکلی در زندگی و جامعه مان وجود ندارد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا