فرهنگ

فال رنگ

مشکی:
این افراد براساس احساس تصمیم می گیرند.کسانی که مشکی رنگ محبوبشان است روحیه ای حساس و هنرمند دارند. این افراد چندان درون نگر نیستند ولی به تمام جزئیات زندگی شان توجه می کنند. آن ها می خواهند هر کاری را با تمام جزئیاتش انجام دهند. این گروه از افراد نیاز به رهبر دارند به همین دلیل باید به آن ها گفت چه کاری انجام دهند.این افراد فعالیت های فکری را دوست دارند و پیدا کردن خطاهای دیگران برای شان سرگرمی است و حتی گاهی برای اصلاح مشکلات به دنبال آنها میگردند.افرادی که رنگ مشکی را می پسندند افراد احساساتی هستند و اغلب تصمیم گیری های شان براساس احساسات است.

آبی:
افرادی که رنگ آبی رنگ محبوبشان است براساس احساس تصمیم می گیرند وعاشق هماهنگی و هارمونی هستند و قابل اعتماد می باشند خودشان خیلی راحت به دیگران اعتماد نمی کند.این گروه افراد بسیار حساس هستند و بسیاری از اوقات هنگام تصمیم گیری احساسات شان را وارد کار می کنند،همیشه به دیگران توجه و فکر می کنند و گاهی همین توجه زیاد موجب می شود تصمیمات شان را تحت تاثیر دیگران بگیرند. این افراد نسبت به همه مثبت نگر هستند. دوست داشتن آبی کم رنگ نشان دهنده نظم و ترتیب میباشد، هر چقدر آبی تیره تر باشد نشان دهنده دمدمی بودن فرد است.

قرمز:
قرمز رنگ اشتیاق و علاقه شدید است، رنگ انرژی است. قرمز موجب می شود فرد احساس انرژی بیشتری کند، کسانی که عاشق رنگ قرمز هستند به معنی واقعی کلمه اهل زندگی کردن هستند واز تک تک لحظات زندگی شان استفاده بهینه می کنند. قرمزها و نارنجی ها شخصیت های پویایی دارند و عاشق فعالیت های خارج از خانه و هرکاری که مرتبط با مردم باشد هستند، آن ها خیلی محکم و مصمم به دنبال هدف های شان هستند و از هیچ سعی و کوششی دریغ نمی کنند. این افراد به دنبال قدرتند و دوست دارند همه چیز را تحت کنترل خود در آورند.

سفید:
این گروه از افراد که سفید را بیشتر از هر رنگ دیگری دوست دارند همیشه به دنبال کسب تجربه اند و معمولا افرادی منظم، مرتب و منطقی هستند و احتمالا در زندگی آن ها درهم ریختگی زیادی دیده نمی شود. اگر فرد مسنی این رنگ را دوست داشته باشد می تواند نشان دهنده آرزوی کمال و ایده های ناممکن او باشد و شاید نشانه این که به دنبال بازیافتن جوانی و طراوت از دست رفته است.

سبز:
کسانی که رنگ سبز را دوست دارند معمولا مهربان و خونگرم؛ وفادار و وظیفه شناس هستند؛ این افراد خیلی رک و بی پرده حرف می زنند. برای سبزدوستان مهم است که دیگران درباره آن ها چه فکری می کنند در واقع برای آن ها در زندگی آبرو و حسن شهرت بسیار مهم است. آن ها زیاد افکار خود را به زبان نمی آورند اما همیشه برای دیگران یک شنونده خیلی خوب محسوب می شوند و معمولا برای مشورت کردن مشاورهای خوبی هستند. سبزدوستان دوست دارند به همه کمک کنند.در کل سبز رنگ التیام است، و خانه آنها همیشه آرام است.این افراد خوش گذرانند و می توانند دوستان خوبی با شند چون رازدار هستند.

زرد:
کسانی که زرد دوست دارند از این که دانسته های خود را به دیگران بیاموزند و با دیگران شریک شوند لذت می برند. برای آنها خوشحالی دیگران مهم است و با دیدن خوشحالی دیگران خودشان هم خوشحال می شوند و از زندگی لذت می برند. آن ها دوست دارند به دیگران محبت کنند و ببخشند بدون این که انتظار پاداشی داشته باشند اما خودشان به راحتی محبت دیگران را قبول نمی کنند.

قهوه ای:
وقتی قهوه ای را به رنگ های دیگر ترجیح می دهید یعنی دوست بسیار خوبی هستید، تمام تلاش تان را می کنید تا قابل اطمینان باشید تا بتوان به شما تکیه کرد. معمولا خیلی به دنبال چیزهای زرق و برق دار نیستید و بیشتر از همه داشتن یک زندگی باثبات و آرام برای تان مهم است.

صورتی:
اگر صورتی را به دیگر رنگ ها ترجیح می دهید یعنی بیشتر اوقات نگران و دلواپس دیگران هستید، البته این ویژگی فرد را شبیه فرشته ها می کند اما صورتی ها باید بدانند بیشتر باید به کارهای خود توجه کنند تا بتوانند در زندگی پیشرفت کنند.

نقره ای:
این افراد احساسات فراوانی دارند وقتی خانمی رنگ نقره ای را دوست دارد نشان دهنده این است که او به دنبال فهم عمیق تری از احساسات خودش است تا جایی که در افکار شخصی خود غرق می شود و از دنیای واقعی فاصله می گیرد.

طلایی یا برنز:
این افراد تغییر دهنده های خوبی هستند.خانم هایی که رنگ طلایی دوست دارند جزو افرادی نیستند که با خیال راحت بنشینند و منتظر شانس باشند. آن ها آرزوها و رویاهای بسیار بزرگی دارند و افرادی جاه طلب هستند، آن ها سعی می کنند تا حد ممکن از زندگی لذت ببرند اما گاهی ممکن است هوای نفس آن ها موجب عقب ماندن آن ها از اهدافشان در زندگی شود.

بنفش:
افرادی که بنفش رنگ مورد علاقه شان است افرادی منحصر به فرد می باشند. برای دیگران احترام فراوانی قائل هستند و تا جایی که بتوانند به افراد مختلف کمک می کنند اما گاهی ممکن است متکبر و خودبین شوند.برای بنفش ها خیلی مهم است که تلاش کنند روز به روز بهتر شوند، آن ها سعی می کنند تبدیل به آن شخصیتی شوند که در ذهن شان ایده آل است. آن ها مدام به دنبال یاد گرفتن و دانستن چیزهای جدید هستند و معمولا افراد کتابخوانی هستند.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا