مشروح+

لیسانسه ها جوایز جشن حافظ را درو کرد

سه جایزه برای لیسانسه ها در جشن حافظ

هفدهمین جشن حافظ در حالی برگزار شد که سریال لیسانسه ها توانست در سه بخش جایزه بهترین ها را دریافت کند. سریال لیسانسه ها به تهیه کنندگی رضا جودی و کارگردانی سروش سریال پرمخاطبی بود که در فصل اول با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و فصل دوم این سریال درحال ساخت است.

متین سادات ستوده با انتشار عوامل لیسانسه ها نوشت:

لیسانسه ها

بازیگران و عوامل سریال لیسانسه ها

آخه که چه چسبید به جونمون این سه تا تندیس حافظ :هوتن شکیبا بهترین کمدین ، سروش صحت و ایمان صفایی بهترین فیلمنامه ، آقای رضا جودی بهترین مجموعه تلویزیونی هورااااااا، مبارکتون عزیزای دل و مبارکمون…

جوایز سریال لیسانسه ها در جشن حافظ

تندیس حافظ بهترین فیلمنامه تلویزیونی :سریال لیسانسه ها برای سروش صحت و ایمان صفایی

تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی :هوتن شکیبا برای سریال لیسانسه ها

تندیس حافظ بهترین مجموعه تلویزیونی :رضا جودی تهیه کننده لیسانسه ها

لیسانسه ها

حضور چشمگیر لیسانسه ها در جشن حافظ

سریال لیسانسه ها به تهیه کنندگی رضا جودی و کارگردانی سروش سریال پرمخاطبی بود که در فصل اول با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و فصل دوم این سریال درحال ساخت است.

سروش ‎صحت در این مجموعه ی طنز با زبان متفاوتی به نقد و بررسی معضلات اجتماعی به خصوص در احوالات جوانان پرداخته است و قرار است در فصل دوم قصه نیز با محوریت شخصیت ها و اتفاقات اطراف زندگی آنها پیگیری شود.

لیسانسه ها

امیرحسین رستمی و امیر کاظمی بازیگران لیسانسه ها

امیرحسین رستمی ، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، متین ستوده ، رویا میرعلمی ، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، عزت الله مهرآوران، افشین سنگ چاپ، تبسم هاشمی، مریم سرمدی، پریسا مقتدی، فرخنده فرمانی زاده، فرید اخباری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، مرتضی علی آبادی، هنرمند خردسال:عرفان برزین ، با هنرمندی:بهنام تشکر ، بیژن بنفشه خواه ، مهران رجبی و نیلوفر شهیدی از هنرمندانی هستند که در سریال لیسانسه ها به ایفای نقش می پردازند.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا