هنر و رسانه

کابینت زیر سینک ظرفشویی را حرفه ای مرتب کنید + عکس

5 راهکار برای سر و سامان دادن بهم ریختگی های کابینت زیر سینک

آشپزخانه مرکز زندگی روزانه و جایی است که 24 ساعته در خدمت اعضاء خانواده است. چیدمان وسایل مهم و طراحی هوشمندانه حرف اول را می زند. اهمیت داخل کابینت ها کمتر از ظاهر بیرونی آن ها نیست. چرا تمیز کردن محیط زیر سینک بنظر دشوار است؟ شاید دلیل آن ، تاریکی این محیط یا دسترسی سخت و یا حتی تعداد زیاد لوله های موجود می باشد. به هر دلیل ، به طور کلی بسیاری از افراد معمولا لوازم تمیز کننده منزل ، کیسه های پلاستیکی و حتی لوازم مورد نیاز خانه داری را در این مکان نگه داری میکنند اگر به دنبال راهی برای سازماندهی این بخش از منزل هستید ، یکی از 5 راه پیشنهادی ما در دنیای مد نمناک را برای سر و سامان دادن قسمت زیر سینک تان را امتحان کنید.

1. بوسیله بسته ها جایگاهی برای لوازم پاک کننده ایجاد کنید

احتمالا 75 درصد از شما لوازم تمیزکاری منزل را زیر سینک میگذارید و این یعنی این که این بخش از منزل ، جای مناسبی جهت نگه داری از اینگونه ابزار آلات از جمله ، اسپری ها، بطری ها و دستمال ها می باشد. اما ممکن است شلوغی آن ها موجب ناراحتی و سردرگمی شود. برای خود چند جایگاه برای نگه داری این لوازم تهیه کنید. تمام ابزارهای مورد نیاز تمیزکاری ظروف را در یک صندوق یا سطل و هرگونه لوازم پاک کننده زمین را با هم و در سطلی دیگر قرار دهید. با این کار شما میدانید که جای هر یک کجاست و قادرید درصورت نیاز سطل مد نظر را بسادگی بردارید.

نظم دادن به کابینت

نظم دادن به کابینت زیر سینک ظرفشویی

2. از باد بند و لوله ها خلاقانه استفاده کنید

استفاده از بادبند زیر سینک امری هوشمندانه است؛ با اینکار شما نهایت استفاده را از این قسمت و ایجاد فضایی جدید برای آویزان کردن بطری ها یا حتی دستمال های آشپزخانه میکنید.

چیدمان داخل کابینت

چیدمان داخل کابینت زیر سینک ظرفشویی

3. سطل زباله و ایستگاه بازیافت

اگر برای لوازم تمیز کننده جای دیگری را انتخاب کردید ، از کابینت زیر سینک برای بازیافت مواد و سطل زباله استفاد کنید. از یک سطل زباله ترجیحا با دو قسمت جهت تفکیک شیشه و پلاستیک استفاده نمایید. همچنین میتوانید تمامی کیسه های را در یک کیسه جای دهید.

کابینت زیر سینک ظرفشویی

مرتب کردن کابینت زیر سینک ظرفشویی

4. حداکثر استفاده از درب ها

درهای کابینت یکی از فضاهایی است که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند. میتوانبد لوازمی را در جهت استفاده حداکثری از درب ها خریداری کرده و استفاده کنید. از جمله این وسایل سوراخ بان ها هستند که میتوان دستکش و دستمال ها را به آن ها آویزان کرد.

کابینت زیر سینک ظرفشویی

استفاده بهینه از کابینت زیر سینک ظرفشویی

5. از جعبه های تمیز برای نظم بخشیدن به کابینت خود استفاده کنید

با همین ترفند یک کفش ارزان یا جیب هم اندازه در کابینت ببرید ، میتوانید همه چیز از جمله اسفنج تا حشره کش ها را در ان ها بگذارید. سعی کنید یک پلاستیک را انتخاب کنید که از گذاشتن اشیا خیس درآنها خیالتان راحت باشد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا