هنر و رسانه

چیدمان اتاق دانش آموزان اینگونه باید باشد + عکس

دکوراسیون و چیدمان اتاق دانش آموزان

با توجه به سلیقه و نیاز دانش آموزان باید اتاق خواب آن ها را طراحی کنید، با ایجاد تغییراتی در اتاق خواب نوجوانان میتوانید علاقه آن ها را به درس خواندن و انجام تکالیف بیشتر کنید. وجود میز تحریر، چراغ مطالعه، کتابخانه و … در اتاق یک نوجوان دانش آموز ضروری است در ادامه به شما میگوییم اتاق دانش آموزان را چگونه بچینید.

اتاق دانش آموز باید در عین مرتب بودن همه چیز تمام باشد یعنی هر چیزی که یک دانش آموز به آن نیاز دارد باید در اتاق او قرار دهید.

چیدمان اتاق دانش آموز

دکوراسیون اتاق دانش آموز

– رنگ اتاق دانش آموز را باید از بین رنگ های ملایم و شاد انتخاب کنید و دور رنگ های تند و تیره را خط بکشید، بهترین رنگ ها برای اتاق نوجوان دانش آموز عبارتند از آبی ملایم، صورتی کمرنگ، یاسی، کرمی، سفید و … هستند.

– به نورپردازی اتاق دانش آموز بسیار اهمیت دهید، نور کافی در اتاق نوجوان باعث میشود تا بهتر بتواند درس بخواند پس حواس تان به نور اتاق باشد و حتما یک چراغ مطالعه برای اتاق دانش آموز تهیه کنید.

اتاق نوجوان

طراحی اتاق ایده آل دانش آموز

– وجود یک تخته سیاه کوچک در اتاق دانش آموزان میتواند بسیار کاربردی باشد مخصوصا اگر فرزند بازیگوش و فراموش کاری دارید میتوانید یک تخته سیاه در اتاق او قرار دهید تا کار های روزانه اش را روی آن یادداشت کند.

– وجود کتابخانه داخل اتاق دانش اموز ضروری است اگر به هر دلیلی امکان این وجود ندارد که داخل اتاق کتابخانه طراحی کنید میتوانید چند باکس مستطیل شکل روی دیوار نصب کنید تا دانش آموز کتاب هایش را داخل آن ها بچیند.

اتاق دانش آموز

ایده های چیدمان اتاق دانش آموز

– میتوانید اتاق نوجوان را با تم مدرسه طراحی کنید به این شکل که از میز پایه دار، کره زمین، نقشه جغرافیا، تخته دیواری و قفسه ای برای مرتب کردن برگه های امتحانی استفاده کنید.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا