مشروح+

سریال لیسانسه ها از زبان متین ستوده

متین ستوده در سریال لیسانسه ها

متین ستوده بازیگر جوان کشورمان در سریال های خوبی با کارگردانان به نام و صاحب سبک همکاری کرده است ولی بازی نقش شیوا در سریال یادآوری شبکه آی فیلم در سال 92 بر شهرت اش افزود.

متین ستوده بازیگر تلویزیون در خصوص ملاک جوانان علاقه مند به بازیگری گفت:به نظر من کلا برای هر کاری آن چیزی که اولویت دارد، تلاش و مطالعه علاقه مندان به حوزه های سینما و تلویزیون است. اگر کسی به بازیگری علاقه دارد، فقط کافی است یک مسیر درست را برای ورود خود انتخاب کند. صبر داشته باشد و در این راه خسته نشود. بلکه جوانان مشتاق این حرفه باید بدانند که بازیگری ره یک شبه نیست و نمی توان ره صد ساله را یک شبه رفت؛ چرا که غیر ممکن است.

متین ستوده

متین ستوده بازیگر سریال یاد آوری

وی همچنین در خصوص گزیده کار شدنش گفت:طبعا هر کسی یک مسیری را در کارش طی می کند و دوست دارد وقتی کارهای بعدی را انجام می دهد، به مراتب خیلی بهتر و تاثیرگذارتر از کارهای قبلی باشد. یک زمانی هم کلا کاری که متناسب با معیار و ملاک من باشد نبود، برای همین ترجیح دادم گزیده تر کار کنم.

بازیگر سریال فاخته درباره معیار و ملاک انتخاب نقش در فیلم یا سریال اظهار داشت:همه چیز نسبی است. من همه چیز را به صورت نسبی در نظر می گیرم. هم کارگردان و هم فیلمنامه مهم است، قطعا وقتی فیلمنامه را می خوانم، باید نقش برایم ملموس و دوست داشتنی باشد؛ نه اینکه حتما به من نزدیک باشد. شاید نقش نقطه مقابل من باشد.

بازیگر سریال سه دونگ سه دونگ در خصوص تاثیرگذاری نقش هایش در فیلم یا سریال اظهار داشت:تاثیری که این نقش ها بر مخاطب می گذارد، باورپذیری است. سعی من این بوده است که به نقش نزدیک باشم و ببیننده نقشم را باور کند؛ چون اگر بخواهیم نقش بر بیننده اثر بگذارد، باید یک نقش ویژه و خاص باشد.

متین ستوده

متین ستوده بازیگر تلوزیون

ستوده در ادامه درباره علاقه به بازی در تئاتر افزود:خیلی دوست دارم فعالیت در تئاتر داشته باشم ولی فعلا به علت اینکه درگیر پروژه های کاری هستم، نمی توانم. ولی هر زمان که کارم در این پروژه تمام شود، تئاتر را به طور جدی کار می کنم.
بازیگر یادآوری در پایان در خصوص فعالیت اخیرش گفت:در حال حاضر مشغول بازی در سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت هستم که موضوع این سریال یک طنز اجتماعی است. این سریال از اوایل دی ماه پخش می شود و نقش من در این سریال همسر شخصیت اول داستان است.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا