فرهنگ

ویژگی های مرد آذر ماه در عشق و زندگی

ویژگی های مردان متولد آذر ماه

دمدمی مزاج بودن ویژگی بارز اغلب مردان متولد آذر ماه است، لحظه ای او را می بینید که شمشیر به دست و سوار بر اسب سفید به وسط میدان رفته تا به انجام امور بپردازد و اندکی بعد خود را نخود هر آشی می کند و پابه پای تمام برنامه ها نقشی ایفا می نماید.

کنجکاو بودن و برقراری مرد متولد آذر در فیصله دادن هر چه زودتر مشکلات به قدری است که به راستی گاهی نمی توان حدی برای آن قائل شد. ویژگی دیگر این است که اغلب گروهی از افراد در اطراف وی دیده می شوند. در نتیجه چاره ای جز این ندارید که راه خود را از بین این جمع باز کنید، به هیچ وجه جایز نیست که نسبت به این شخص بدبین باشید، زیرا وی یکی از خوشبین ترین افرادی است که خدا آفریده است . آنقدر خوشبین و مثبت اندیش است که اگر یکی از دشمنان دهانه اسبی را برای او ارسال کند، به خود می گوید حتما اسبش را فراموش کرده است. البته این خوشبینی ممکن است خطرناک باشد و کار دستش دهد زیرا در اثر آن چنان به مردم اعتماد می کند که نمی توان حدی برای آن قایل شد، گاهی اوقات این ویژگی می تواند در خانواده یک امتیاز جالب به شمار می رود.

طالع بینی مرد متولد آذر

خوشبختانه مرد متولد آذر انسان بسیار خوش شانسی است یعنی اگر به مس دست بزند، طلا می شود .پس طبیعی است که آدمی با چنین خوش شانسی خوش بین هم می شود. خوش شانسی او در مسائل عاشقانه نیز مشاهده می شود و اگر احیانا پای عشقی در میان بیاید که نتواند عاقبت خوشی برای او داشته باشد، زود به ریشه آن پی برده و کنار می گذارد.

خصوصیات مردان متولد آذر ماه

دوست و دشمن متولد آذر ماه

بزرگترین مجموعه دوست و آشنا در دنیا از آن مرد متولد آذر ماه است. این دوستان اغلب دوستان واقعی هستند زیرا به هنگام انتخاب دوست به جای توجه به ظاهر دوستان، به باطن آنه توجه بیشتر می کند.در مقابل تعداد دشمنان مرد آذر ماهی بسیار کم است. رک گویی مرد متولد آذر ماه باعث آذرده شدن خاطر دوستان شده و آنها چند روزی و یا چند هفته ای با او بد می شوند و در جرگه مخالفین در می آیند، اما پس از مدتی متوجه بی غرض بودن صحبتهای او شده و درک می کنند که فقط حقیقت تلخ را گفته و قصد آزار و اذیت نداشته است.

خصوصیات اخلاقی مرد متولد آذر

  • اغلب متولدین این ماه دارای طبع گرم و خشک هستند. رنگ آنها گندمگون بوده و به رنگ های سفید و آبی روشن حساسیت دارند.با عجله در تصمیم گیری ، زود خشم و پرگو هستند. اگر چه گاه نیز مدتی سکوت اختیار میکنند. اغلب تمایل به بودن در جمع بزرگان دارند.

  • مرد آذر ماهی رفاه مادی خوبی در زندگی داشته و بیشتر در کارهای خیر شرکت می کنند. در ضمن مال حرام با آن ها سازگار نیست. دارای روحیه ای سازگار با صنعت کشاورزی و تجارت و معاملات می باشند.

  • اغلب تا سن 30 سالگی با دوخطر مواجه می‎شوند که اگر به سلامت از آن بگذرند، به عمر طبیعی و گاه به سن نود سالگی می‎رسند.

  • متولدین آذر ماه در زندگی اغلب از حمایت مادر، همسر یا یک زن برخوردار می‎شوند.

  • اگر مراقب کار های خود نباشند، ممکن است در یک کار حساس درگیر می‎شوند.

  • اغلب مردان متولد آذر ماه دوستی مشفق و دلسوز دارند که از برادر به آن ها نزدیکتر است. عموما در طالع خود دو زن داشته که از یکی از آن ها نفع می‎برند. اغلب بر اثر سودا و صفرا بیمار شده و آب انار شیرین با شیر و شکر، برای آنان مفیدمی باشد.

  • این مردان در زندگی زناشویی نیز کم و بیش موفق هستند و اغلب آنان صاحب فرزند پسر می‎شوند. انگشتر فیروزه با این افراد سازگار است.

خصوصیات مردان متولد آذر ماه

سخن گفتن مرد متولد آذر

سیاره متولدین آذر ماه، مشتری است و کسی که تحت تأثیر این غول منظومه شمسی قرار داشته باشد، کمی در رفتار و گفتار بی ملاحظه است، اما بدجنس و موذی نیست؛ منظور خود را به راستی شبیه تیرهایی که صورت فلکی او یعنی “کماندار” در چنته دارد، بدون ملاحظه و بی سیاست بیان می کنند.ممکن است موجب جریحه دار شدن قلب شما شود ، اما با کمی مقاومت به خرج دادن به آن عادت خواهید کرد.آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در جوار این مرد چنان احساس آرامشی خواهید داشت که موجب حسادت بسیاری از خانمها خواهید شد.

یکی از اشکالات بزرگی که این مرد با آن مواجه است، پیدا کردن و بکار بردن لغات مناسب در موقع حرف زدن است. در نتیجه اغلب مجبور می شود گفته های خود را با جملات دیگری حل و اصلاح کند. برای مثال او ممکن است در یک گردش عاشقانه در زیر مهتاب با لحن مؤثری به شما بگوید:عزیزم، بدون شک تو مناسب ترین زنی هستی که یک مرد ممکن است به عنوان دوست خود انتخاب کند، سپس با مشاهده آثار عصبانیت در قیافه شما با دستپاچگی اضافه می کند که :آخر عزیزم، مرد وقتی اقدام به گرفتن دوست دختر می کند که زنش پیر و زشت شده است، آن وقت سعی می کند زیباترین دختران دنیا را برای معشوقه بودن پیدا کند.

از نظر عاطفی عشق در قلب او نه تنها به کندی نفوذ می کند بلکه هرگز شور عشق به اعماق آن نمی رسد . اما شما می توانید به همین رسوخ سطحی اعتماد کامل داشته باشید، اگر شما به دورویی هایی که در برخی مردان وجود دارد واقف باشید، آن وقت می بینید که خداوند با قرار دادن یک مرد متولد آذر در سر راه شما چه نعمتی را به شما ارزانی داشته است، آن وقت دیگر وقتی او از عشق های قدیم خود یا خاطرات خوش گذشته خویش برای شما صحبب می کند . یا گاهی با زخم زبان شما را کمی می آزارد، قلبا ناراحت نمی شوید.

دمدمی مزاجی او در روابط عاشقانه ای که در دوران تجرد و جوانی با جنس مخالف ، به خوبی مشاهده می گردد و به قول معروف هر روز با یکی سر می کند . در این میان کسی پیدا شود که این رابطه را جدی گرفته و بخواهد قدمی فراتر بگذارد، به احتمال قوی از عکس العمل طنز آمیز او افسرده خاطر می گردد.

خصوصیات مردان متولد آذر ماه

عشق مرد متولد آذر

با هوش بودن از امتیازات زن مورد علاقه این مر است .دوستی نزدیک با زنی سبک سر برای مرد متولد آذر هرگز قابل تصور نیست چه برسد که با او پای سفره عقد بنشیند. از پرسیدن های متعدد بیزار است .برای داشتن مرد متولد آذر ماه نباید او را در غل و زنجیر کرد و یا نسبت به حسادت کنید.همچنین هرگز نخواهید که از همه اسرار دل او باخبر شوید. او را آزاد بگذارید، به صداقت و رک گویی وی تکیه کنید . انسان ها را به همان صورتی که هستید، قبول داشته باشید، آن وقت می توانید حتم داشته باشید که علیرغم نشاط عمیقی که به هنگام برخورداری از آزادی سراسر وجود وی را بر می گیرد، شما آن هم فقط شما عزیزترین زن دنیا برایش خواهید بود و او هرگز شما را به دیگری ترجیح نخواهد داد.

مرد متولد آذر با مغز و دل خود به تناوب فکر می کند، به همین دلیل اصلا نباید انتظار داشته باشید که پیوسته احساساتی و عاشق پیشه و یا دائما منطقی و عادل باشد.

همسر ایده آل برای مرد آذر ماهی

برای بهترین زن بودن در نزد او راههای زیادی وجود دارد:

هرگز مخالف با افکار انقلابی او نباشید. به یاد داشته باشید که پس از ازدواج با مردی که تحت تأثیر صورت فلکی کماندار است، بیش از هر زن دیگری در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهر خود قرار گرفته اید، وقتی دیدید که تیرهای کمان خود را در دست گرفته و یکی پس از دیگری به سوی هدفی غیرممکن رها می کند، بهترین کار آن است که فکر خود را به موضوع دیگر معطوف سازید.آن وقت در یک شب عاشقانه خواهید دید که صادقانه به شما می گوید:به راستی همسر ایده آلی برای او هستید.

سعی کنید همیشه هوشیار باشید، همسرتان را فرمانروای خانه را بدانید، ورزش کنید، او را در سفر و کوهنوردی همراهی کنید،احساسات به خرج بدهید، دست و دلباز باشید، ناز و کرشمه داشته باشید .هرگز مانع آزادی و رفت و آمد او نباشید. لطفا زود قضاوت نکنید، در مورد این قسمت اخیر او حاضر است همین امتیاز را برای شما قائل بشود، فقط کافی است به او گوشزد کنید که شما هم روح آزادمنشی دارید. هماهنطور که دیدید خیلی از ویژگی های مرد آذرماهی مشابه زن آذر ماه است.

خصوصیات مردان متولد آذر ماه

مرد آذر ماهی و خانواده

اغلب پسران متولد آذر به طرز و حشتناکی از تشکیل دادن خانواده امتناع دارند. هرگز مایل نیست و اجازه نمی دهد که پدر و مادر یا خواهر و برادرش در زندگی خصوصی او دخالت بکنند. شما هم اگر زن عاقلی باشید، می توانید از این موضوع سرمشق خوبی بگیرید و هرگز به دنیای خیلی اختصاصی او قدم نگذارید.

داشتن یک چمدان کاملا آماده برای مسافرت از جمله موارد عجیب دیگر است. زیرا بدون شک مسافرت های زیادی انجام خواهید داد. شما در این مسافرت ها می توانید با خیال راحت سگ و گربه خود را هم همراه ببرید زیرا شوهرتان عاشق حیوانات است. در این مسافرت ها او خواهان آزادی بیشتری است، پس با کمال سخاوتمندی بر تعداد شب هایی که او می تواند بیرون بماند، بیفزایید و طبق معمول یادتان باشد که صبح روز بعد سئوالی درباره صداقت و وفاداری او نکنید. اگر مرد متولد آذر عصبانی بشود، به صورت موجود خطرناک و غیر قابل کنترلی در می آید و به قول معروف تا عقده خود را خالی نکند، آرام نمی گیرد. بین زحمت ترمیم خرابی هایی که او به هنگام عصباینت به بار می آورد و زحمت خودداری از متهم کردن او به نادرستی، انجام این آخری به مراتب راحت تر از آن دیگری است. اگر او کار خلافی انجام بدهد، بدون شک خودش به شما می گوید ،در حالی که معلوم نیست شما تاب تحمل شنیدن آن را داشته باشید.

خشم مرد آذر ماهی در خانواده

تنها موردی که می تواند یک پدر آذر ماهی را عصبانی کند، موقعی است که از بچه های خود دروغ بشنود. رک و راستی این پدر گاھی اوقات که کودکانش نیاز به ھمدردی دارند، ممکن است توی ذوق ایشان بزند، از آن گذشته کنجکاوی او ھم گاھی موجب ناراحتی بچه ھایش می شود زیرا بچه ھا نسبت به اسرار خود سخت حساس ھستند و در مواجه با سوالات متعدد این پدر ممکن است که ناراحت شوند.

هرگز به خاطر بچه ها مرد آذر ماهی را فراموش نکنید . زمانی که می خواهد با شما و در کنار شما باشد، بچه ها را فراموش کنید، ممکن است بگویید مگر این کار ممکن است، اما یادتان باشد که تا چه اندازه همراهی با این مرد دمدمی مزاج و تند که ریشه های عشق به انتهای قلب او رسوخ نمی کند، شما را در معرض خطر طلاق قرار داده است، پس اولویت در خانواده را باری همسر خود در نظر بگیرید.

مرد متولد آذر صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی قیدی، و طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناکترین همسر دنیا می باشد.

خصوصیات مردان متولد آذر ماه

ازدواج مرد متولد آذر ماه

ماههای متناسب با پسر متولد آذر ماه:

دختر فروردینی (روشنفکر)، دختر مردادی (رهبر)،دختر مهر ماه ،دختر آذر ماه (همدرد و دلجو) و دختر بهمنی.

ماه های ناجور با پسر آذر ماهی:

دختر اردیبهشتی (خود پسند و مغرور)، دختر تیر ماه (عاشق خانه و زندگی)، دختر شهریور ماه (پر حرف)، دختر آبان ماه (خلاق) و دختر دی ماهی.

آذر ماهی ها با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه رو دارند. یعنی نه خیلی خوب و نه خیلی بد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا