مشروح+

اعلام محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی در تعطیلات

ایرنا:بر این اساس تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر امروز 27 خرداد تا ساعت 24 روز شنبه 31 خرداد از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کندوان نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 امروز 27خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران – شمال ممنوع خواهد بود.

همچنین در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 سه شنبه 27 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای جمعه و شنبه 30 و31 تا ساعت 2 بامداد روزهای شنبه و یکشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 روزهای جمعه و تا ساعت 2 بامداد روز بعد و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.

مرکز مدیریت راه ها خبر داده است که در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور های هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های هراز،چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت وبرگشت خبر می دهد.همچنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزدراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک خبر می دهد.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزارو247 ترددشمار فعال در جاده های برون شهری ، نسبت به روز قبل 1.7 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 16.5 درصد بوده و اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/م

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

مطالب مرتبط

افزایش ۲.۳ درصدی تردد در محور‌های برون شهری

محدودیت ترافیکی جاده های کشور در ایام نوروز 98

کشف میلیاردی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال در آمل

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا