علمی و دانشگاهی

تولد نوزاد عجیب با 2 چشم خالی + تصاویر

تولد نوزاد عجیب بدون چشم

تولد نوزاد با یک مشکل عجیب و نادر در چین موضوع داغ بحث های بزشکی در این کشور شد .زن جوان با گریه از پسرش می گوید که با یک اختلال نادر و بدون بافت چشم متولد شده است . یک زن چینی اهل گوانگژو با انتشار فیلم و تصاویر نوزادش از پزشکان کمک خواست .

تولد نوزاد عجیب

تولد نوزاد عجیب از زن چینی

تولد نوزاد عجیب مبتلا بهآنوفتالمی در چین

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید نوزاد متولد شده هیچ بافت چشمی ندارد . این اختلال که Anophthalmia"آنوفتالمی "نام دارد در هر 100.000 نوزاد در یک مورد دیده رخ می دهد. انوفتالمی فرورفتگی غیرعادی چشم در کاسه چشم است که به صورت مادرزادی در دوران بارداری به دلیل رشد ناقص و تکامل غیرعادی بافت چشمی ایجاد می شود.

این نوزاد 7 روز پیش متولد شده است و باز نشدن چشمان او مادر را متوجه این اختلال کرد چرا که در دوران بارداری و حتی بعد از تولد هیچ نوع مشکلی به خانواده این نوزاد از سوی پزشکان مطرح نشده بود. مادر جوان این نوزاد در حالی که مدام اشک می ریزد در گفتگو با daily people گفت:من تا چند روز پیش نمی دانستم که نوزادم مشکل بینایی دارد تا اینکه متوجه شدم و احساس کردم دنیا برایم نابود شده اما با امیدواری دوره درمان او را به صورت جدی آغاز خواهم کرد تا تغییری حاصل شود.در حال حاضر هیچ درمان قطعی برای رفع این مشکل وجود ندارد و تنها نصب چشم مصنوعی در برخی کودکان انجام شده است که با رشد استخوان های اطراف چشم مجددا مشکل ساز شده است.

تصاویر نوزاد مبتلا به اختلال عجیب و نادر انوفتالمی

نوزاد عجیب در چین

نوزاد عجیب

عکسهای نوزاد عجیب بدون چشم

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا