مشروح+

دلیل بازیگر شدن لیندا کیانی در دورهمی فاش شد + عکس

دورهمی لیندا کیانی با مهران مدیری در دورهمی

مجموعه تلویزیونی دورهمی به کارگردانی مهران مدیری دیشب (دوشنبه 22 شهریور ماه) ساعت 21 با حضور لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون روی آنتن شبکه نسیم رفت . برنامه دورهمی که دیشب با موضوع راز و آرزو به روی آنتن رفت، میزبان لیندا کیانی، بازیگر جوان تلویزیون بود. بعد از پخش یک آیتم نمایشی این بازیگر جوان به روی صحنه برنامه دورهمی آمد و گپ و گفتی شنیدنی با مهران مدیری رقم زد.

لیندا کیانی در گفت و گو با مهران مدیری، دلیل اصلی بازیگر شدنش را علاقه زیاد به این هنر دانست و درباره تحصیلات دانشگاهی اش گفت: در گروه علوم انسانی و رشته فلسفه به دانشگاه رفتم اما از همان ابتدا به بازیگری و نقاشی علاقه داشتم.

این بازیگر جوان تلویزیون درباره همکاری متعددش با سیروس مقدم توضیح داد: خیلی اتفاقی بود و چون دختر خوبی بودم، ایشان با من زیاد کار کرد.

 لیندا کیانی

لیندا کیانی در دورهمی

بازیگر سریال رستگاران درباه ازدواج نیز گفت: امری خیلی خوب و البته مسئولیت بزرگی است که هرچه سن آدم کمتر باشد، راحت تر است.

لیندا کیانی در ادامه، بازی در سینما را وابسته به باندبازی توصیف کرد و افزود: هرکس که قواعد بازی را بلد باشد، در این عرصه موفق است و کسی هم که مثل من بلد نیست، باید از تلویزیون خانه جشنواره فجر را ببیند. برای همین راه های دیگری مانند فیلنامه نویسی و … را تجربه کردم.

لیندا کیانی

لیندا کیانی در دورهمی

در پایان این گفت و گو، لیندا کیانی، یک نقاشی از خواب های کودکی اش را به موزه دورهمی هدیه داد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا