مشروح+

علت سیگار کشیدن مهران مدیری از زبان خشایار الوند

سیگار کشیدن مهران مدیری

خشایار الوند که یکی از حاضرین نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر بود در خصوص سیگار کشیدن مهران مدیری در این نشست گفت:در اواسط نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری با اجازه گرفتن از حضار، فندک خود را از جیب خود در آورد و سیگاری را روشن کرد و به مهمانان سیگاری هم گفت که اگر مایل هستند، می توانند سیگارهای خود را دود کنند.

این اتفاق با واکنش منفی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی همراه شد و آنها سیگار کشیدن مدیری را ترویج استعمال دخانیات دانستند، اما عده ای هم به دلیل علاقه ای که به این کمدین دارند، سیگار کشیدن را امری شخصی عنوان کردند و از دیگران درخواست کردند که قضاوت نکنند.

سیگار کشیدن مهران مدیری

سیگار کشیدن مهران مدیری

اما در چند روز گذشته، شایعه ای در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی به وجود آمد که روایت جالبی از این موضوع را مطرح می کرد: مهران مدیری قرار است در فیلم جدید خود از صحنه سیگار کشیدنش در نشست خبری استفاده کند. با توجه به این گمانه زنی ها از خشایار الوند نویسنده ساعت 5 عصر صحت این مساله را جویا شدیم که او در رابطه با این موضوع گفت: واقعا برخی چه ذهن های خلاقی دارند، این دوستان را اگر کسی می شناسد، به ما معرفی کند تا در زمینه فیلمنامه نویسی از آنها استفاده کنیم! واقعا به نظر برخی افراد مهران مدیری انقدر نا جنتلمن است که در فیلم خود از صحنه سیگار کشیدنش استفاده کند؟

الوند در ادامه درباره سیگار کشیدن مدیری در نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر می گوید: مهران مدیری سیگاری است و قصه سیگار کشیدن او هم در نشست خبری فیلم هم به همین دلیل بوده است. حالا در آن نشست ایشان میزبان بود، مهمانان را هم خودش دعوت کرده بود و دوست داشت در مصاحبه خود سیگار روشن کند. البته من کار او را تایید نمی کنم. اما نمی دانم که چگونه به این سرعت برخی ذهن هایشان به کار می افتد و داستان هایی در این رابطه می بافند. من واقعا نمی دانم که چرا باید مدیری از صحنه سیگار کشیدنش در فیلم ساعت 5 عصر استفاده کند. در شب های برره هم ما از این کارها نمی کردیم، چه برسد به این فیلم سینمایی!

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا