مشروح+

شانس بهروز شعیبی در جشنواره فجر امسال چقدر است

فیلم های بهروز شعیبی در جشنواره فجر

بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان کشورمان را اغلب مخاطبان سینما و تلویزیون با دو فیلم طلا و مس و تنهایی لیلا می شناسند. این هنرمند جوان کشورمان در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با دو فیلم روز بلوا و مغز استخوان حضور دارد.

این بازیگر و کارگردان کشورمان که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با فیلم دارکوب حضور داشت و نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی این جشنواره شده بود امسال هم دست پر راهی جشنواره شد.

بهروز شعیبی با کارگردانی فیلم روز بلوا و بازی در فیلم مغز استخوان بار دیگر شانس خود را در بخش های مختلف جشنواره فیلم فجر امتحان میکند.

بهروز شعیبی

بهروز شعیبی که تجربه کارگردانی فیلم هایی چون باغ آلوچه، دهلیز، پرده نشین، سیانور، دارکوب، گلشیفته و… را در کارنامه هنری اش دارد امسال روز بلوا را به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان مقابل دوربین برد.

بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علیمحمدی، مسعود دلخواه، زکیه بهبهانی،پاشا جمالی، محمد اسکندفر، ساغر قناعت و داریوش ارجمند بازیگران فیلم روز بلوای بهروز شعیبی را تشکیل میدهند.

بهروز شعیبی

فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی و تهیه کنندگی حسین پورمحمدی یکی دیگر از فیلم های بهروز شعیبی در جشنواره امسال است که در اولین سانس در سینمای رسانه به نمایش درمی آید.

بهروزشعیبی در این فیلم با بازیگرانی چون پریناز ایزدیار، بابک حمیدیان،جواد عزتی و نوید پورفرج بازیگران فیلم مغز استخوان را تشکیل میدهند.

بهروز شعیبی و بابک حمیدیان

بهروز شعیبی یکبار به عنوان کارگردان در فیلم روز بلوا و بار دیگر به عنوان بازیگر در مغز استخوان با بابک حمیدیان همکاری کرد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا