فرهنگ

بی ام و i8 سفارشی دختر پادشاه امارات + تصاویر

بی ام و i8 سفارشی کادوی مخصوص شاهزاده خانم امارات

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از یک ماشین لوکس و گرانقیمت که مخصوص دختر یکی از حاکمان امارات آماده شده بود بعضی ها را کنجکاو کرد تا بدانند که این فرد کیست .کلید خودروی سفارشی و ویژه "بی ام و" سری i8 طی مراسمی به یکی از دختران خانواده حاکم بر ابوظبی (پایتخت امارات) اعطاء شد.
اسم این خانم Al Hawi اعلام شده اما دقیقا مشخص نیست جایگاه او در خانواده حاکم بر ابوظبی یعنی "آل نهیان "کجاست ولی قطعا او دختر حاکم یا ولیعهد ابوظبی نیست.
مهم ترین ویژگی و عنصر این خودرو رنگ و طرح آن است. این خودرو در رنگ قرمز تیره به صورت منحصربه فرد تنها برای یک نمایندگی فروش از طرف خودروسازی "بی ام و" ساخته و طراحی شده است. اگرچه رنگ خودرو با عنصرهای ویژه تعریف شده از طرف شرکت خودروسازی تفاوت دارد.

بی ام و i8

بی ام و i8 شاهزاده خانم

بی ام و i8 شاهزاده خانم

ماشینبی ام و i8 شاهزاده خانم ابوظبی

این خودرو تغیرات زیادی یافته و شرکت "اشنیتزر" متولی این تغییرات است. این تغییرات "افترمارکت"ها شامل اسپلیترهای جلو خودرو، باله های جانبی کنار درها، تایرهای دوقلوی 5 پر چرخ ها و اسپویلرهای برجسته ثابت در عقب می شوند.

بی ام و i8 شاهزاده خانم

عکس داخلبی ام و i8 شاهزاده خانم

نمای خارجی این خودرو کاملا سفارشی ساخته شده، چرم مشکی و سفید روی پایه اهرم تعویض دنده، صندلی ها، بدنه داخلی درها، داشبورد و فرمان دیده می شود.

بی ام و i8 شاهزاده خانم

بی ام و i8 شاهزاده خانم

نمای بیرونی خودرویبی ام و i8 شاهزاده خانم ابو ظبی

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا