هنر و رسانه

اصول نصب و ایده های چیدمان تابلو روی دیوار + عکس

ایده ها و اصول نصب تابلو روی دیوار

نصب تابلو روی دیوار یکی از ایده های دکوراتیو برای زیباتر شدن دکوراسیون است، اما شاید در نحوه چیدن آن ها روی دیوار دچار سردرگمی شوید. توصیه های تخصصی نمناک به شما کمک میکند که کاملا حرفه ای درباره اینکه چگونه و کجا باید تابلوها را نصب کنید تصمیم بگیرید.

چیدمان تابلو روی دیوار

– اگر به نصب تابلو در آشپزخانه علاقه دارید بهتر است آن را جایی نصب کنید که در برابر آب و حرارت آسیب نبیند. برای تابلویی که در آشپزخانه قرار است نصب کنید بهتر است قاب ضد زنگ انتخاب کنید.

– نصب تابلو در اتاق نشیمن یک قانون مهم دارد اینکه تابلو باید یک وجب بالاتر از کاناپه نصب شود به این صورت که مبل و تابلو فقط یک وجب فاصله داشته باشند زیرا در اتاق نشیمن باید تابلو پایین نصب شود.

چیدن تابلو روی دیوار

– برای نصب تابلو در اتاق خواب بهتر است از عکس های خودتان و خانواده تان استفاده کنید برای چیدن آن ها روی دیوار میتوانید یک تم انتخاب کنید مثلا تم قلب و یا تم سیاه و سفید.

– نصب و چیدمان گروهی تابلوها نمای خیره کننده ای به دکوراسیون منزل میبخشد اگر دوست دارید دیوار را تزیین کنید از این ایده استفاده کنید و چند تابلو در سایزهای مختلف را با سلیقه روی دیوار نصب کنید.

نصب تابلو در منزل

– در لابه لای تابلو ها از بشقاب های تزیینی استفاده کنید این پیشنهاد حرفه ای ترین طراحان دکوراسیون است به این صورت که یک قسمت از دیوار را با بشقاب های تزیینی و تابلوهای هنری دیزاین کنید.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا