مشروح+

بهبود فریبا در پایتخت4

مهران احمدی بازیگر توانمند سینما و تلویزیون و بازیگر کاراکتر پر طرفدار و محبوب بهبود فریبا در سریال پایتخت 4 حضور پیدا میکند.

این بازیگر سینما و تلویزیون که پیش از این اعلام کرده بود به دلیل بازی در فیلم جدید نرگس آبیار نمی تواند با پایتختی ها همکاری کند، اعلام کرد:همان طور که تهیه کننده سریال پایتخت – خانم الهام غفوری – درباره حضورم در پایتخت 4 اطلاع رسانی کرده، قرار است در سری چهارم این مجموعه باشم و تا به حال هم یکسری صحبت هایی شده است. همان طورکهخانمغفوری اعلام کرده اند ممکن است در قسمت های پایانی پایتخت، بهبود را از سفر بازگردانند. برای حضور قطعی ام در پایتخت 4 باید یکسری هماهنگی هایی انجام شود، به دلیل اینکه من همچنان در فیلم خانم آبیار مشغول بازی هستم.

محسن تنابنده ، احمد مهران فر و مهران احمدی

بازیگر نقش بهبود در سریال پایتخت در پایان خاطرنشان کرد:خیلی خوشحالم که در پایتخت 4 هم حضور خواهم داشت؛ چرا که پایتخت سریال خوبی است و همه مردم آن را دوست دارند، بنابراین آنچه مردم دوست دارند من هم دوست دارم.

سری چهارم سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری برای پخش در ماه رمضان امسال در حال ساخت است.

پایتخت 4 اکنون در شیرگاه مازندران با حضور بازیگران اصلی در حال تصویربرداری است.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، مهران احمدی، منگ هانگ ژانگ(بازیگر نقش چوچانگ)، سارا و نیکا فوقانی اصل و … از بازیگران سریال پایتخت هستند.
صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا