مشروح+

دوقلوهای پایتخت4 انتخاب شدند

با پایان تصویربرداری پایتخت4 در چین، همه عوامل این سریال امروز راهی شمال کشور و منطقه شیرگاه شدند.

الهام غفوری تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پایتخت 4 در گفتگو با خبرنگار مهر از آغاز تصویربرداری این سریال در شمال ایران خبر داد و افزود:پایتخت از اول اردیبهشت و با حضور همه عوامل کلید می خورد.

وی درباره خبرهای متفاوت و گاه متناقضی که از تصویربرداری این سریال در چین رسانه ای شده بود، توضیح داد:در چین تصاویر مربوط به خاطرات ارسطو و چوچانگ گرفته شده است که این تصاویر در طول 26 قسمت و هر کجای کار که به اصطلاح جا بدهد، استفاده می شود.

چوچانگ و ارسطو

این تهیه کننده با تکذیب خبر تصویربرداری 8 قسمت از سریال پایتخت در چین افزود:در این کشور فقط احمد مهران فر و ژانگ منگ هان بازی داشتند و سکانس هایی مربوط به سفر این دو نفر به چین و بازدید از برخی نقاط دیدنی روایت می شود.

الهام غفوری همچنین با تایید حضور جمشید مشایخی در سری جدید سریال پایتخت اظهار کرد:در طول ضبط کار بازیگران دیگری را که قرار است به مجموعه اضافه شوند اعلام خواهیم کرد.

این تهیه کننده همچنین از انتخاب دوقلوی جدید برای سریال پایتخت 4 خبر داد و تأکید کرد:این دوقلو که قرار است نقش سارا و نیکا را بازی کنند، از خطه مازندران انتخاب شدند و با آغاز کار این دو دختر هم جلوی دوربین خواهند رفت.
صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا