مشروح+

پیش بینی هواشناسی برای چند روز آینده

پیش بینی هواشناسی برای چند روز آینده

ایرنا:کبری رفیعی افزود:فعالیت این سامانه بارشی از روز شنبه بیشتر می شود و گستره بارش ها به بخش های زیادی از جنوب و مرکز کشور هم کشیده خواهد شد.

وی اظهار داشت:روز یکشنبه انتظار داریم در اغلب مناطق کشور آسمان ابری همراه با بارش باران باشد که شدت بارش ها به ویژه در مناطق غرب و جنوب غرب کشور در روز شنبه خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد:در 24 ساعت آینده سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور رگبار باران داریم و در شمال شرقی کشور، بارش ها پراکنده خواهد بود.

رفیعی اضافه کرد:البته در ارتفاعات استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش ها در ارتفاعات به صورت برف رخ می دهد و استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، خراسان شمالی و شمال غرب خراسان رضوی و همچنین در ارتفاعات استان های تهران، البرز و قزوین، بارش ها به صورت باران و برف خواهد بود.

به گفته وی، در تهران هم امروز آسمان قسمتی ابری است که به تدریج شاهد افزایش ابر خواهیم بود که به هنگام شب نیمه ابری و در اواخر وقت، مه رقیق نیر رخ می دهد.

رفیعی حداکثر دما در تهران را 13 و حداقل دما را در فردا صبح پنج درجه بالای صفر اعلام کرد.

کارشناس سازمان هواشناسی سردترین مرکز استان را امروز صبح، شهرکرد با دمای حداقل هفت درجه زیر صفر و پس از آن همدان با سه درجه زیرصفر ذکر کرد و افزود:اردبیل و کرمان نیز دمای یک درجه زیر صفر را تجربه کردند.

وی ادامه داد:این در حالی است که گرم ترین مرکز استان دیروز بندرعباس با دمای 27 درجه بالای صفر و پس از آن بوشهر با دمای 22 درجه و زاهدان 20 درجه بود.

انتهای پیام/م

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا