فرهنگ

بلعیدن مار پیتون توسط مار شاه کبرا + فیلم

فیلم خورده شدن مار پیتون توسط مار شاه کبری

مارها یکی از وحشتناک ترین حیواناتی هستند که برخی از آنها دارای سموم کشنده هستند که حتی یک قطره از نیش آنها برای از پای در آوردن غول پیکر ترین حیوانات نیز کافی است. از کشنده ترین مارها می توان به مار شاه کبری اشاره نمود که دارای رنگی سیاه و چهره ای بسیار وحشتناک است که تماشای آن از نزدیک می تواند کابوسی بزرگ برای هر یک از ما باشند.

این مار بی شک جزء وحشتناک ترین حیوانات زنده بر روی کره زمین است که سالانه باعث کشته شدن تعداد زیادی از انسان ها می شود که اکثریت این تعداد در کشور هندوستان حضور دارند. اما تمام گونه های این حیوانات کشنده نیستند و با این وجود تماشای آنها می تواند منجر به ایجاد ترس و دلهره در هر یک از ما شوند و علت اصلی هم می تواند به دلیل چهره و آناتومی خاص این حیوانات باشد.

خورده شدن مار پیتون توسط مار کبری

از این رو اخیرا ویدیویی عجیب از یک مار شاه کبری سیاه رنگ در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های فراوانی از جانب کاربران صفخات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا برخی از گردشگران انگلیسی در کنار ابشار لام پی واقع در تایلند شاهد حورده شدن یک مار پیتون توسط مار شاه کبری سیاه رنگ بودند که این لحظه را با استفاده از دوربین خود ثبت و ذخیره کردند و در صفحات مجازی به اشتراک گذاشتند. از قرار معلوم گویی مار پیتون مرده بود و به همین دلیل مار شاه کبری آنرا بلعید!

بی شک این اتفاق دردناکی است که چیزی شبیه به این اتفاق را مشاهده کرد و یا حتی بسیار خوش شانس!

ویدیوخورده شدن مار پیتون توسط مار شاه کبری ؛

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا