علمی و دانشگاهی

گوگل ارث حرفه ای رایگان

تصاویر سه بعدی از زمین با گوگل ارث

شرکت گوگل بی شک یکی از بزرگترین شرکت های ممکن در جهان است که توانست با اقدامی منحصر بفرد و خاص، در تاریخ بشریت تاثیر بسزایی داشته باشد و امروزه برای انجام هر چه ساده تر کارها توسط کاربران این شرکت، از تعداد زیادی برنامه مهم و کاربردی رونمایی و ارائه نموده است که از مهم ترین آنها می توان به مرورگر کروم، سیستم عامل اندروید و…. اشاره کرد که هر یک از این برنامه ها به نحوی خاص در زندگی هر یک از ما تاثیر بسزایی داشته اند و به نحوی می توان این گونه اعلام کرد که این شرکت توانست در سرعت انجام گیری کارها بسیار موثر باشد.

از مهم ترین برنامه های این شرکت می توان به گوگل ارث یا " Google Earth " اشاره نمود که با استفاده از این برنامه کاملا کاربردی و ویژه می توانید تنها با چند کلیک ساده تصویر ماهواره ای هر نقطه ای در کره زمین را به صورت ساده و یا 3D مشاهده نمایید.

برای استفاده از این برنامه هم می توانید بصورت آنلاین از سایت " https://earth.google.com " استفاده کنید و یا هم می توانید از این برنامه در سیستم عامل هایی اعم از اندروید و هم بصورت IOS استفاده کنید که به مرور می تواند بسیار کاربردی و سرگرم کننده باشد.

به همین دلیل در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با ویژگی های مهم گوگل ارث برای سیستم عامل های مختلف آشنا سازیم. همراه ما باشید.

نسخه حرفه ای گوگل ارث

نقشه جغرافیایی کره زمین در گوگل ارث

از مهم ترین ویژگی های این برنامه کاربردی می توان به موارد ذیل اشاره کرد ؛

1- مشاهده تصاویر 3D ساختمان ها در تمام کره زمین

2- مشاهده کردن تمام نقاط زمین با استفاده از تصاویر هوایی ثبت شده

3- شبیه ساز بروز کره زمین و…


لینک های دانلود برنامه محبوب گوگل ارث ؛

تصاویر سه بعدی از زمین

اسکرین شات

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا