مشروح+

حمید گودرزی در فیلم پلیسی + عکس

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون که همزمان با بازی در با دو فیلم سینمایی روباه و ایران برگر در سی و سومین جشنواره فجر حضور پیدا خواهد کرد.

حمید گودرزی بازیگر فیلم سینمایی روباه در خصوص نقش خود در این اثر گفت:فیلم سینمایی روباه در ارتباط با دانشمندان هسته ای و ترور آن ها است و من هم در این اثر در نقش اول فیلم به عنوان یک پیک موتوری بازی می کنم که این فرد درگیر ماجراهای تروریستی می شود.

حمید گودرزی در فیلم روباه

وی در خصوص تفاوت این نقش با کار های قبلی اش اظهار داشت:من تا به حال در فیلمی با ژانر جاسوسی – پلیسی بازی نکرده ام و هم اکنون خیلی خوشحالم که در خدمت "بهروز افخمی" هستم، چون مدت ها منتظر همکاری با وی بودم که خوشبختانه امسال قسمت شد.

وی در این باره تصریح کرد:بهروز افخمی ساخت این نوع ژانر را خیلی خوب می داند و در ساخت این نوع فیلم ها سابقه ی موفقی دارد.

گودرزی که در فیلم سینمایی ایران برگر به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی بازی می کند که در خصوص حضور این فیلم در جشنواره عنوان کرد:پیش بینی سرنوشت من در جشنواره فجر خیلی سخت است، بنابراین تمام تلاشم را می کنم تا در این ژانر متفاوت ظاهر شوم تا یک کار متفاوت ارائه دهم و اینکه چه اتفاقی برای من خواهد افتاد، باید در جشنواره دید و صحبت درباره آن خیلی زود است.

حمید گودرزی و سحر جعفری جوزانی در ایران برگر

وی عنوان کرد:فیلم ایران برگر از سوژه خوب و کارگردان با تجربه بهره مند است و به نظر من فیلم خوبی می شود.

وی افزود:من در این فیلم نقش سهراب فتح اللهی را دارم که پسر فتح الله خان است و عاشق دختر امرالله خان، یکی دیگر از خان های روستا شده است.

گودرزی خاطرنشان کرد:با موضوعات داغ مثل انتخابات و مسائل و حواشی آن در این فیلم دیده می شود و عشق، رقابت، حسادت و… که در این فیلم شاهد آن خواهید بود، به نظرم فیلم خوبی می شود.

گودرزی در پایان گفت:آقای جوزانی کارگردان با تجربه ایست و فیلم هایش قابل توجه است، این فیلم هم به لحاظ سوژه و هم کارگردانی فیلم خوبی است و انشا الله اکران و استقبال خوبی خواهد داشت.
صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا