هنر و رسانه

خانه گران قیمتی که صاحبانش از آن فراری هستند + تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک خانه ۴ خوابه در لندن، پایتخت انگلیس به علت شرایط ترسناکی که دارد به قیمت ۱.۴ میلیون پوند برای فروش گذاشته شده و صاحبان آن دیگر حاضر به ماندن در آن نیستند.
نکته ترسناک در خانه این است که این خانه در نزدیکی قبرستان سنت ماری در وندوورث که در واقع منطقه‌ای حفاظت شده است.
این خانه در سه طبقه ساخته شده و دارای یک باغ بزرگ روی به جنوب است که از یک اتاق پذیرایی دو نفره قابل دسترسی است. پاسیوی ایمن که از ورودی کناری یا اتاق ناهار خوری قابل دسترسی است و فضای کافی برای انبار در فضای باز را فراهم می‌کند. اتاق پذیرایی و ناهار خوری با نقشه‌ای باز و بدون درب و دیوار است که از کفپوش بلوط و همچنین کابینت‌ها و قفسه‌های داخلی در آن استفاده شده است.
طبقه اول این خانه مرتفع‌تر از دو طبقه دیگر است و اتاق خواب‌ها در طبقات بالاتر طراحی شده اند و با اینکه از توصیف‌های این خانه بر می‌آید محل بسیار مناسبی برای زندگی و سکونت است، اما قرار گرفتن آن در کنار قبرستان باعث شده فردی که خانه را خریداری کرده است از اقدام خود پشیمان شود.

بیشتر بخوانید

خانه لاکچری ۱.۲۵ میلیون پوندی با معماری ۳۶۰ درجه + تصاویر

باور‌های مردمی که زندگی در کنار قبرستان را خوب نمی‌دانند و ذهن‌های فعال به دنبال فضاسازی‌های ترسناک از آن هستند، موجب شده تا ارزش واقعی این خانه را زیر سوال ببرد و موجب دست به دست شدن متعدد این خانه میان افرادی شود که بدون اطلاع از این موضوع فریب فروشندگان را خورده باشند.

انتهای پیام/ خانه گران قیمتی که صاحبانش از آن فراری هستند + تصاویر
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا