مشروح+

استان همدان همچنان در وضعیت زرد کرونایی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، درستاد مشترک ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، که به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد,وضعیت کرونایی استان همدان  زرد اعلام شد.
برابر گزارش سخنگوی ستاد ملی کرونا به رئیس جمهور و استانداران سراسر کشور، استان همدان برای چندمین هفته پیاپی از نظر ویروس کرونا وضعیت باثباتی دارد.
استاندار همدان در این نشست اعلام کرد: هم اکنون همه شهر‌های استان همدان در وضعیت زرد کرونایی و فعالیت‌های اقتصادی، صنفی واجتماعی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ادامه دارد.
سید سعید شاهرخی همچنین با اشاره به در پیش بوده پنجشنبه آخر سال و اجرای ممنوعیت ورود به آرامستان‌ها گفت: شهروندان برای جلوگیری از تجمع و حفظ سلامت خود و دیگران در این روز به آرامستان‌ها مراجعه نکنند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان هم گفت: با انجام ۱۲ آزمایش برای موارد مشکوک به ویروس جهش یافته انگلیسی، ۲ مورد آن در استان مثبت گزارش شده است.
کرمی افزود: همچنان باید پایبند به شیوه نامه های بهداشتی بود و از دورهمی‌ها و تجمعات پرهیز کرد تا بتوانیم زنجیره انتقال این ویروس منحوس را قطع کنیم.
انتهای پیام/غ استان همدان همچنان در وضعیت زرد کرونایی
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا