بین الملل

از سفر دوباره مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران تا عربستان زیر باران موشک‌های یمنی و ۵ کشته درپی تزریق واکسن کرونا

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، گزیده‌ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان در تاریخ چهاردهم اسفند ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید.
 
ماموران امنیتی اطراف کپیتول هیل را قرق کردند/ گروه کیوانون درباره ترامپ چه می‌گویند؟در پی تهدید‌های گذشته هواداران ترامپ در حمله به ساختمان کنگره، حدود ۵ هزار نیروی امنیتی در واشنگتن مستقر شدند.
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ماه آوریل به تهران می‌آیدرافائل گروسی قرار است ماه آینده میلادی برای بحث و رایزنی با مقامات ایران به کشورمان سفر کند.
عقب نشینی کشور‌های اروپایی از طرح محکومیت ایرانکشور‌های اروپایی از طرح محکومیت ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی عقب نشینی کردند.
نتانیاهو: اجازه نمی‌دهم ایران ما را از نقشه حذف کندنخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر مدعی جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شد.
عربستان زیر باران موشک‌های یمنیرسانه‌های خبری از حمله موشکی دوباره نیرو‌های انصارالله یمن به جازان عربستان خبر دادند.
۵ فوتی در کره جنوبی به دلیل تزریق واکسن کروناشمار جان باختگان در کره جنوبی به دلیل تزریق واکسن کرونای آسترازنکا به ۵ نفر رسید.
انتقاد مقام موساد از رفتار نتانیاهو در پرونده ایرانیک مقام سازمان اطلاعاتی موساد از رفتار نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پرونده هسته ای ایران انتقاد کرد.
بیانیه آمریکا در شورای حکام: به ایران فرصت همکاری تا نشست بعدی داده شدآمریکا در بیانیه‌ای در شورای حکام مدعی شد ایران فرصت نشان دادن همکاری در نشست آتی آژانس بین المللی انرژی اتمی را در اختیار دارد.
اردوغان خواستار لغو تحریم‌های ایران و بازگشت آمریکا به برجام شدرئیس جمهور ترکیه لغو تحریم‌های بین المللی علیه ایران را موجب رونق و ثبات در منطقه ارزیابی کرد.
ادعای بلینکن: در صورتی که ایران به تعهدات خود بازگردد، واشنگتن نیز اقدام متقابل می‌کندوزیر خارجه آمریکا مدعی شد در صورتی که کشورمان به تعهدات برجامی خود عمل کند، واشنگتن نیز گام متقابل را برخواهد داشت.
انتهای پیام/ از سفر دوباره مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران تا عربستان زیر باران موشک‌های یمنی و ۵ کشته درپی تزریق واکسن کرونا
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا