بین الملل

پیشگویی نوستراداموس از وقایع سال ۲۰۲۱/ از آخر الزمان زامبی‌ها تا برخورد سیارک به زمین+ تصاویر

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری مترو، نوستراداموس، ستاره شناس فرانسوی و پیشگوی معروف قرن ۱۶ میلادی که وقایع مهمی همچون جنگ جهانی دوم و ترور جان اف کندی، رئیس جمهور پیشین آمریکا را پیشگویی کرده بود، در کتاب لا پرافیتز خود برخی از وقایع سال ۲۰۲۱ را پیشگویی کرده است.

او به یاد ماندنی‌ترین وقایع چند صد سال اخیر را به دقت پیشگویی کرده است؛ آتش سوزی بزرگ لندن، قدرت گرفتن آدولف هیتلر، جنگ جهانی دوم، بمب اتم، و انقلاب فرانسه از دقیق‌ترین پیشگویی‌های او محسوب می‌شود. حتی گفته می‌شود وی می‌دانسته که جان اف کندی ترور خواهد شد و حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر به مرکز تجارت جهانی در نیویورک اتفاق خواهد افتاد.

نوستراداموس پیشگویی‌های ترسناکی برای سال ۲۰۲۱ دارد. او برای سال ۲۰۲۱ از آخرالزمان زامبی گرفته تا برخورد شهاب سنگ با زمین و حتی طوفان‌های خورشیدی را پیش بینی کرده است. در ادامه ۶ پیشگویی نوستراداموس برای ۱۲ ماه آینده را می‌خوانید:

آخرالزمان زامبی‌ها

به گفته ستاره شناس قرن شانزدهم، دانشمندی از روسیه سلاح بیولوژیکی ایجاد می‌کند که می‌تواند خبر بسیار بدی برای بشریت باشد. این سلاح ویروسی ایجاد می‌کند که مردم را به زامبی تبدیل خواهد کرد – و در نهایت نسل بشر را منقرض خواهد کرد.

قحطی

گویی آخرالزمان زامبی‌ها کافی نبوده است. نوستراداموس همچنین معتقد است که زمین با قحطی بزرگی که در کتاب مقدس آمده، مواجه خواهد شد. این قحطی به حدی بزرگ و عظیم است که تاکنون جهان به خود ندیده است. به گفته او قحطی با شیوع بیماری و زمین لرزه‌های بزرگ آغاز خواهد شد.

توفان‌های خورشیدی

به گفته نوستراداموس، طوفان‌های بزرگ خورشیدی در سال ۲۰۲۱ خسارات زیادی به سیاره ما وارد خواهد کرد. او در کتاب خود آورده است: ما شاهد بالا آمدن آب و سقوط زمین در زیر آن خواهیم بود.
ویرانی‌ها در سراسر کره خاکی باعث می‌شود مهاجرت‌های گسترده‌ای صورت بگیرد و ساکنان زمین به دنبال منابع طبیعی جدید خواهند بود. این رویه به گسترش جنگ در سراسر کره زمین نیز منجر خواهد شد.

برخورد شهاب سنگ به زمین

وی در کتاب خود آورده است: در آسمان آتش دنباله دار طولانی و جرقه‌ای بزرگ می‌بیند. این سخن حاکی از برخورد یک شهاب سنگ به زمین است. طبق گفته‌های ناسا نیز سیارک کی اف ۱ در ۶ مه سال ۲۰۲۱ به زمین برخورد خواهد کرد.

زلزله ویرانگر

در سال ۲۰۲۱ زمین با یک فاجعه طبیعی دیگر مواجه است. با این حال، اگر شما در کالیفرنیا زندگی کنید خبر بد را پیش بینی می‌کند. نوستراداموس ادعا می‌کند که زمین لرزه‌ای عظیم در آمریکا رخ خواهد داد و کالیفرنیا جایی است که این زمین لرزه رخ خواهد داد. او حتی تاریخ دقیق این زلزله را ۲۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ عنوان کرده است.

کاشت تراشه در مغز سربازان

طبق گفته نوستراداموس در سال ۲۰۲۱ تراشه‌هایی در مغز سربازان قرار می‌گیرد که او از آن‌ها با عنوان ارتش ساخته شده نام برده است. این ابرسربازان جدید ظاهراً برای نجات نسل بشر مورد نیاز خواهند بود و نیرو‌های مسلح را هدایت خواهند کرد.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

مطالب مرتبط

تغییر تاریخ رونمایی از محصولات جدید سامسونگ/ کمک به بهبودی فضانوردان با کمک چاپ سه بعدی سلول های کبد

ضرر تولید هر خودرو؛ 60میلیون تومان، طلب قطعه‌سازان؛ 60هزار میلیارد تومان!

جلیلی: چرا بازگشت آمریکا به برجام بدون رفع تحریم‌ها ضرر دارد؟ / دوران پسا آمریکا شروع شده است

جزئیات آتش سوزی در سرای قیصریه بازار تهران/ اتصالی سیم‌کشی ساختمان علت حادثه

بایدن به دنبال رفع موانع کمبود موجودی PS۵ و Xbox Series X است

سقوط مجدد ارزهای دیجیتال

مذاکره‌ای بین نمایندگان ایران و آمریکا صورت نمی‌گیرد/ یک زنجیره کامل IR-6 در نطنز نصب شده است

قصه کریمه برای تایوان تکرار خواهد شد؟

از سراسر وب

گذر فرهنگی؛ هفته‌ای که گذشت

آیفون ۱۳ با کمک شرکت های چینی ساخته می شود

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا