سیاسی

ادامه انصراف ها از لیگ برتر کشتی/ شهرداری بجنورد هم کنار کشید!

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم قرعه کشی لیگ برتر کشتی آزاد روز ۲۹ مرداد ماه برگزار شد و تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، استقلال تهران، نفت و گاز کرمانشاه، هیئت کشتی گلستان و شهرداری بجنورد در گروه الف و تیم‌های بازار بزرگ، هیئت کشتی قائمشهر، پاس تهران، ستارگان ساری و ویزازون هم در گروه ب قرار گرفتند اما با انصراف برخی تیم ها هم اکنون حضور  ۵ تیم در لیگ کشتی آزاد قطعی شده است.

بر همین اساس امیر محمدی مدیر فنی تیم شهرداری بجنورد در مورد وضعیت تیم داری شهرداری بجنورد اظهار داشت: متاسفانه من حامل خبر بدی هستم. باوجود تمام پیگیری هایی که در شورای شهر و شهرداری بجنورد داشتیم و تا امروز امیدوار به حضور در لیگ بودیم اما متاسفانه این مهم حاصل نشد. فکر کنم فردا نامه رسمی انصراف را به فدراسیون بفرستیم.

وی که تیمش در گروه الف حضور داشت، ادامه داد: جا دارد از رئیس فدراسیون و سازمان لیگ تشکر کنم. ما حتی می خواستیم تیمی را به نام هیئت کشتی خراسان شمالی در لیگ شرکت دهیم و می دانستیم ما انصراف دهیم گروه بندی مسابقات به مشکل می خورد؛ اما در این مدت حتی یک روز هم به ما مجوز تمرین گروهی ندادند به دلیل اینکه بجنورد به لحاظ کرونا منطقه قرمز است و ما نمی توانستیم خیلی هم اصرار کنیم. البته دلیل انصراف ما مسائل مالی بود. ما تمام تلاش مان را کردیم گفتند انصراف ندهید اما عملا کشتی گیر باید بیاید تست کرونا بدهد. قرار بود تیم ما در مسابقه درون اردویی از بین کشتی گیران بومی منطقه انتخاب شوند.

محمدی در مورد اینکه تکلیف کشتی گیران این تیم چه می شود، خاطرنشان کرد: ۴ کشتی گیر جوان جویباری با همت مسلمی به تیم ما آمده بودند که شرمنده اش هستیم. من قبلا به صورت ضمنی گفته بودم و امیدوارم این نفرات جذب تیم ها شوند. خود من هم کشتی گیرم. صحبتی با استقلال شده و باید دید درنهایت چه خواهد شد.

وی در مورد بودجه ای که بجنورد برای حضور در لیگ می خواست، تاکید کرد: بودجه تیم ما ۵۰۰ میلیون تومان بود، ما شاید می توانستیم خودمان این رقم را از جای دیگر تامین کنیم اما الان دیگر فرصتی نیست. قرارداد من با این تیم رایگان بود. چیزی که می خواستیم حاصل نشد و فقط می توانم بگویم متاسفم.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا