هنر و رسانه

راه رفتن مسافر روی بال هواپیما!

.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک زن اکراینی که اقدام به بازکردن درب اضطراری هواپیما و قدم زدن روی بال آن کرده بود از پرواز با هواپیما منع شد. این زن که هویتش اعلام نشده با بازکردن درب اضطراری یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اکراین اینترنشنال ایرلاینز دست به این اقدام عجیب زده بود. این زن در توجیه این اقدام گفت که داخل هواپیما بسیار گرم بود و برای خنک شدن دست به این عمل زده است.

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این مادر جوان را در حالی که روی بال هواپیما نشسته است نشان می‌دهد. لحظاتی بعد یکی از پرسنل هواپیما از این زن خواست تا فورا به داخل کابین مسافران بازگردد. این اتفاق در فرودگاه بین المللی بوریسپیل در نزدیکی کیف، پایتخت اکراین رخ داد.

یکی از مسافران در این باره به سان گفت: این هواپیما در فرودگاه فرود آمده بود و تقریبا تمامی مسافران آن پیاده شده بودند. این زن با بازکردن درب اضطراری اقدام به راه رفتن و نشستن روی بال هواپیما کرد. در این زمان دو فرزند این زن در داخل هواپیما حضور داشتند. آن‌ها در حالی که تعجب کرده بودند به من گفتند که این زن مادرشان است.

بلافاصله خلبان ارشد هواپیما این موضوع را به امنیت هوانوردی، خدمات مرزبانی، پلیس فرودگاه و مرکز پزشکی مستقر در فرودگاه گزارش کرد. نام این زن به علت نقض قوانین امنیت پرواز و انجام رفتار خطرناک در لیست سیاه قرار گرفت.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا